«Рухівці» відібрали очки в чемпіона України

23.09.2020 21:29

У перенесеному матчі 2-го туру чемпіонату української Прем'єр-ліги львівський «Рух» на «Арені Львів» розписав мирову з донецьким «Шахтарем».

«Рух» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) 1:1
Голи: Степаненко (47 автогол) – Марлош (67).
«Рух»: Бандура, Дуць, Парамонов, Копина, Ґліга, Брікнер (Заставний, 72), Мартинюк, Кухарук (Русин, 46), Мисик (Б. Бойчук, 72), Климчук (І. Бойчук, 66), Кухаревич (Кондраков, 59)
«Шахтар»: Трубін, Додо, Бондар, Матвієнко, Корнієнко, Маркош Антоніо (Степаненко, 46), Алан Патрік (Коваленко, 79), Тете (Соломона, 46), Тайсон, Коноплянка, Мораеш (Фернандо, 86)
Вилучення: Бондар (49, друге попередження).
Дебют другого тайму вийшов невдалим для гостей. Спершу на 47-ій хвилині Тарас Степаненко зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Юрія Климчука з лівого флангу – 0:1, а за мить «гірники» залишилися в меншості – Валерій Бондар отримав другу жовту картку.

На 67-ій хвилині Тайсон виконав приховану передачу на Марлоша, який перекинув кулястого через воротаря – 1:1. Загалом «рухівці» продемонстрували гідну гру й дали бій чинному чемпіону України.

До слова, за цим поєдинком із трибун «Арени Львів» спостерігали 7983 вболівальники.

В неділю, 27-го вересня, футболісти «Руху» зіграють на виїзді проти чернігівської «Десни» (початок матчу о 19:30).