У Раві-Руській ушанували Олега Зінька

24.09.2020 15:35

На центральному стадіоні Рави-Руської відбувся традиційний товариський футбольний турнір пам‘яті футболіста Олега Зінька.

В ньому взяли участь команди, у складі яких Олег представляв Раву-Руську на різних рівнях – від чемпіонату району до Прем’єр ліги Львівської області, його друзі та гравці Рави-Руської, які виступали у Другій лізі чемпіонату України.

Спершу вони зіграли на пів футбольного поля у форматі дві групи по 4 команди. після чого зійшлися в герці у визначальних стикових іграх.

Матч за 1-2-ге місця: «Локомотив-1» – «Рава-область» 3:2, за 3-4 місця: «Рава-Друга ліга України» – «Рава-юнаки» 1:1 (серія пенальті 2:3), за 5-6-те місця: «Рава-район» – «Локомотив-2» 1:2, за 7-8-ме місця: «Друзі-2» – «Друзі-1» 4:4 (серія пенальті 5:2).

Учасники змагань отримали ексклюзивні кубки й ушанували пам'ять свого колеги і друга.
Олег Миколайович Зінько народився 26-го вересня 1989-го року в Раві-Руській Львівської області. Навчався в загальноосвітній школі №2 міста Рава-Руська. Вищу освіту здобув у Львівській комерційній академії.

З ранніх років Олег розпочав займатися футболом, якому присвятив своє життя. Перші футбольні кроки він робив у місцевому футбольному клубі «Локомотив» під керівництвом тренера Володимира Михайловича Геруна, під керівництвом наставника Юрія Романовича Горечного здобував досвід у дитячо-юнацькому футболі.

Згодом, досягнувши певного рівня, виступав за юнацький склад ФК «Рава», з яким посів 1-ше місце в чемпіонаті Львівської області (тренер Ігор Вікторович Паляниця). З юнацької команди перейшов у дорослу головну команду ФК «Рава», у складі якої грав на обласному рівні (тренер Вагіф Надирович Агабеков).

Після зникнення з футбольної мапи ФК «Рава» Олег став одним з ініціаторів відновлення місцевого футболу як на районному, так і на обласному рівні, продовжуючи виступати за місцеві команди. У складі районної ставав чемпіоном і здобував призові місця.

У 2017-му році як гравець дорослого колективу ФК «Локомотив» (тренер Роман Самчук) і як тренер юнацької команди «залізничників» здобув чемпіонство в Першій лізі Львівщини.

Торік у грудні після важкої недуги Олег відійшов у вічність...