Календар ігор Третьої ліги Львівщини: друге коло

25.09.2020 12:55

До вашої уваги розклад матчів другого кола першості Львівської області з футболу серед дорослих команд Третьої ліги сезону 2020-го року.

ГРУПА 1

Шостий тур

27 вересня – неділя

11. «Нива» Жовтанці – ФК «Лопатин»  

12. «Західний-Буг» Павлів – «Стандарт» Артасів  

           ФК «Сулимів» – вихідний


Сьомий тур

4 жовтня – неділя

13. ФК «Сулимів» – «Нива» Жовтанці 

14. ФК «Лопатин» – «Західний-Буг» Павлів   

           «Стандарт» Артасів – вихідний


Восьмий тур

11 жовтня неділя

15. ФК «Сулимів» – «Західний-Буг» Павлів

16. «Стандарт» Артасів – ФК «Лопатин» 

          «Нива» Жовтанці – вихідний  


Дев’ятий тур

14 жовтня середа

17. «Нива» Жовтанці – «Стандарт» Артасів 

18. ФК «Лопатин» – ФК «Сулимів»       

           «Західний-Буг» Павлів – вихідний


Десятий тур

1жовтня – неділя

19. «Стандарт» Артасів – ФК «Сулимів»

20. «Нива» Жовтанці – «Західний-Буг» Павлів 

         ФК «Лопатин» – вихідний


ГРУПА 2

Шостий тур

27 вересня – неділя

11. «Захід» Бібрка – «Камула» Романів  

12.  «Скала» Вільховець – «Берізка» Підберізці  

          «Сокіл» Дуліби – вихідний


Сьомий тур

4 жовтня – неділя

13. «Берізка» Підберізці – «Захід» Бібрка  

14.  «Камула» Романів – «Сокіл» Дуліби  

           «Скала» Вільховець – вихідний


Восьмий тур

11 жовтня неділя

15. «Скала» Вільховець – «Сокіл» Дуліби 

16. «Берізка» Підберізці – «Камула» Романів   

         «Захід» Бібрка – вихідний  


Дев’ятий тур

14 жовтня середа

17. «Берізка» Підберізці – «Сокіл» Дуліби 

18. «Захід» Бібрка – «Скала» Вільховець        

           «Камула» Романів – вихідний


Десятий тур

18 жовтня – неділя

19. «Сокіл» Дуліби – «Захід» Бібрка  

20. «Камула» Романів – «Скала» Вільховець 

         «Берізка» Підберізці – вихідний


ГРУПА 3

Шостий тур

27 вересня – неділя

11. «Юність-2» Верхня Білка – «Арсенал» Бучали (26.09.2020 р.)

12. «Сокіл» Борщовичі – ФК «Щирець»  

           «Захід» Солонка – вихідний


Сьомий тур

4 жовтня– неділя

13. «Захід» Солонка – «Сокіл» Борщовичі  

14. «Арсенал»Бучали – ФК «Щирець»  

           «Юність-2» Верхня Білка – вихідний


Восьмий тур

11 жовтня неділя

15. «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Щирець» 

16. «Арсенал» Бучали – «Захід» Солонка 

          «Сокіл» Борщовичі – вихідний  


Дев’ятий тур

14 жовтня середа

17. «Захід» Солонка – «Юність-2» Верхня Білка 

18. «Арсенал» Бучали – «Сокіл» Борщовичі         

           ФК «Щирець» – вихідний


Десятий тур

18 жовтня – неділя

19. ФК «Щирець» – «Захід» Солонка

20. «Юність-2» Верхня Білка – «Сокіл» Борщовичі 

         «Арсенал» Бучали – вихідний


Початок матчів: вихідні дні – 12:00-17:00, робочі дні – 14:00-17:00.