«Білки» розгромили «Львів»

29.09.2020 20:23

У матчі 9-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону-2020-2021 юні вихованці «Львова» пропустили 6 м'ячів від «Юності» з Верхньої та Нижньої Білок.

ДЮШ «Львів» – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 1:6
Голи: Мавдрик (90 автогол) – Білий (32); Панасюк (35); Шептицький (38); Шарабура (72 автогол); Гладкий (74 з пен.; 76).
«Львів»: Серватяк Максим (Ольховий Ілля, 46), Матусевич Володимир (Мавдрик Роман, 46), Пасічник Валентин (Ювхимець Роман, 46), Боберський Ростислав, Танчак Василь (Григоращук Степан, 46), Хом'юк Назар (Харко Михайло, 46), Сидор Назар (Яців Денис, 64), Копитко Олег (Михайлів Євген, 64), Гураль Роман (Пилипишин Назар, 46), Давидов Сергій, Малецький Павло (Зайко Святослав, 62)
«Юність»: Бунда Богдан, Карвацький Андрій (Гаврушко Іван, 58), Шарабура Микита, Білий Микита (Лебеденко Андрій, 54), Данилюк Тарас, Богданов Микола, Фітель Олександр (Тимець Назар, 69), Равлик Віталій, Курилишин Андрій (Набізада Омар, 59), Панасюк Олег, Шептицький Олег (Гладкий Володимир, 61)
Звітний поєдинок мав відбутися на «Соколі» у Львові, але за домовленістю обох сторін його перенесли на стадіон імені Степана Келта у Верхній Білці. «Білки» одразу заволоділи ініціативою і на 32-ій хвилині гри вийшли вперед: Роман Білий майже із 40-ка метрів розрядив гармату – 0:1.

За мить Олег Панасюк ударом головою замкнув подачу партнера зі штрафного, подвоївши перевагу своєї команди – 0:2. До перерви Олег Шептицький, який вийшов на футбольне поле з капітанською пов'язкою, реалізував вихід один на один із голкіпером – 0:3.

У середині другого тайму під час кутового Микита Шарабура зрізав м'яч у власні ворота – 1:3. Через 3 хвилини номінальні гості заробили пенальті. Вирок з 11-метрової позначки реалізував найкращий бомбардир «Юності» Володимир Гладкий, відзначившись голом за «хвостатих» у 10-му матчі поспіль – 1:4. Невдовзі він оформив дубль і таким чином із 10-ма забитими м'ячами став одноосібним лідером цьогорічного чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини – 1:5.

Перед самісіньким фінальним свистком після пострілу Миколи Богданова кулястий від Романа Мавдрика залетів у сітку воріт – 1:6.