Кубок України: далі без львівських команд

30.09.2020 19:49

У третьому раунді (1/16 фіналу) Кубку України з футболу сезону-2020/2021 футболісти «Руху» і «Львова» поступилися на виїзді відповідно чернігівській «Десні» і полтавській «Ворсклі».

«Десна» (Чернігів) – «Рух» (Львів) 2:1
Голи: Тамм (59 автогол); Дегтярьов (75; 81).
«Рух»: Мисак, Білий, Стаменковіч, І. Бойчук, Заставний, Калюжний, Кухарук (Литвиненко, 46), Русин, Б. Бойчук (Рудюк, 90+2), Климчук (Кондраков, 46), Ернест (Козловський, 90+2)
На старті другого тайму Йоонас Тамм після прострілу «рухівця» Богдана Бойчука з лівого флангу зрізав м'яч у власні ворота – 0:1.

На 75-ій хвилині поєдинку рахунок зрівняв Максим Дегтярьов, який у штрафній площі отримав передачу від Пилипа Будківського й із близької відстані в дотик розстріляв ворота львів'ян – 1:1. Невдовзі він оформив дубль, ударом головою замкнувши навіс партнера – 2:1.
«Ворскла» (Полтава) – ПФК «Львів» 2:0
Голи: Кулач (79; 83).
«Львів»: Костик, Комарець (Алфьоров, 86), Оберман, Савошко, Вичижанін, Романчук (Бекерський, 86), Велвеш (Брама, 65), Демків (Мудрий, 86), Малашевський (Шута, 69), Нич, Ременяк
Долю звітного протистояння вирішив Владислав Кулач, який незадовго до фінального свистка двічі забив ударом головою в падінні з меж штрафної площі – 2:0 на користь «Ворскли».

Таким чином у Кубку України з футболу не залишилося команд зі Львова. Нагадаємо: львівські «Карпати» вибули з цього турніру ще на першому попередньому етапі, поступившись на виїзді «Епіцентру» з Дунаївців Хмельницької області.