Зміна тренера в «Галичині»

08.10.2020 15:17

Обов'язки головного тренера муніципального футбольного клубу «Галичина» (Дрогобич) відтепер виконуватиме 37-річний Любомир Цісельський, який змінив на тренерському містку «галичан» досвідченого, 52-річного Ігоря Височанського.

Як і Височанський, Цісельський є уродженцем Дрогобича і вихованцем місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. Сьогодні Любомир захищає кольори «Галичини» на позиції голкіпера, а раніше виступав СК «Східниця», ФК «Новошичі», ФК «Карпати» (Турка), ФК «Тартак» (Підбуж), ФК «Кар'єр» (Торчиновичі), ФК «Самбір» і міні-футбольний клуб «Каменяр» (Дрогобич), що змагався у Першій лізі України.

Цікаво, що в червні 2015-го року Любомир Цісельський вступив у лави Нової українському поліції, а в грудні 2018-го українці шляхом голосування серед 24-ох претендентів обрали його найкращим поліцейським України.

«Так сталося, що Ігорю Броніславовичу Височанському, який вибудував тренувальний процес у «Галичині», довелося поїхати в інше місто. Відповідно мені, як одному із досвідчених гравців, запропонували тренувати команду. Я не відмовився, адже виріс із «Галичиною», знаю, чим вона дихає, тож вирішив спробувати свої сили в новій ролі. Це абсолютний дебют для мене на тренерському містку. Звісно, хочу, щоби він був позитивним. Цього сезону нас іще очікує двоматчеве протистояння із «Кар'єром-Дністром» із Торчиновичів/Старого Самбора за 7-8-ме місця в Прем'єр-лізі Львівщини й участь в обласному Кубку. Намагатимемося гідно зіграти й досягти високих результатів», – зазначив у розмові з інформаційним центром ЛАФ Любомир Цісельський.

У 2017-му Ігор Височанський із юнаками дрогобицької «Галичини» виборов золоті Другої ліги Львівщини і з того ж року очолив дорослу команду «галичан». Як гравець він виступав за ФК «Галичина» (Дрогобич), ФК «Газовик» (Комарно), ФК «Волинь» (Луцьк), ФК «Зірка-НІБАС» (Кіровоград), ФК «Львів», ФК «Десна», ФК «Система-Борекс» (Бородянка), ФК «Реформація» (Абакан, Росія) та ФК «Динамо» (Кіров, Росія). 

Після завершення ігрової кар'єри працював тренером у Дрогобицькій ДЮСШ, був директором Дрогобицького міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Із 2014-го працював помічником головного тренера стрийської «Скали» Василя Малика, що грала у Другій лізі України.

«Я не сказав «Галичині» «прощай», я сказав «до побачення». Стежитиму за іграми дрогобичан, підтримуватиму зв'язок із командою, яка стала частинкою мого серця. Мені було приємно працювати в рідному місті. Хлопці вчилися в мене, а я в них. Бажаю Любомиру успіхів у тренерській діяльності! Радітиму як за його особисті, так і за командні успіхи», – зазначив Ігор Височанський.
Тарас Вінцковський 08.10.2020 16:25

Дуже шкода... При усій повазі до Л. Цісельського... І. Височанський був хорошим футболістом, мав більший тренерський досвід.