«Фенікси» обіграли самбірців

09.10.2020 18:36

У першому поєдинку за 5-6-те місця у Прем'єр-лізі Львівської області сезону 2020-го року футболісти спортивно-культурного клубу «Демня-Фенікс» на стадіоні в Підмонастирі перед фінальним свистком вирвали перемогу над «Самбором».

СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир) – ФСК «Самбір» 2:1
Голи: Фещук (68); Майовецький (90+2) – Ілюк (78).
«Демня-Фенікс»: Литвин Назар, Вербний Володимир, Бухта Микола, Литвин Ігор, Репета Юрій (Чурко Олег, 46), Патуляк Віталій, Багдай Роман, Калуцький Олег, Фещук Максим, Майовецький Руслан-Роман, Голубка Юрій
«Самбір»: Коваленко Анатолій, Данило Олег, Медведєв Олександр, Смалюх Андрій, Фляк Юрій (Войтович Юрій, 80), Ілюк Остап, Кудрик Віталій (Мостовий Денис, 90+2), Сологуб Степан, Деревецький Дмитро (Даців Василь, 75), Курило Назар (Грицак Назар, 64), Адам Богдан (Фурта Юрій, 52)
На 68-ій хвилині протистояння форвард господарів Максим Фещук влучно пробив низом зі штрафного – 1:0. Це вже 10-ий гол Максима в цьогорічному обласному чемпіонаті.

Невдовзі Остап Ілюк зрівняв рахунок, ударом головою замкнувши на дальній стійці подачу партнера з лівого флангу – 1:1.

У компенсований до другого тайму час «фенікси» забили переможний гол: Руслан-Роман Майовецький із декількох метрів результативно завершив простріл свого одноклубника в карний майданчик – 2:1. Тепер усе вирішиться в матчі-відповіді.