«Фенікси» знову здолали самбірців

16.10.2020 18:27

У матчі-відповіді за 5-6-те місця Прем'єр-ліги Львівської області серед дорослих команд сезону 2020-го року футболісти «Демні-Фенікса» завдяки голу Романа Багдая і хет-трику Максима Фещука вдруге обіграли «Самбір».

ФСК «Самбір» – СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир) 2:4
Голи: Сологуб (66); Фурта (89) – Багдай (6); Фещук (64; 74; 77).
«Самбір»: Коваленко Анатолій, Курило Назар (Войтович Юрій, 75), Даців Василь, Данило Олег (Мостовий Денис, 63), Ілюк Остап, Кудрик Віталій (Голик Андрій, 80), Сологуб Степан, Деревецький Дмитро, Адам Богдан (Грицак Назар, 17), Фурта Юрій, Смалюх Андрій
«Демня-Фенікс»: Литвин Назар, Вербний Володимир, Михальчук Ростислав, Бариляк Руслан, Радюк Тарас, Патуляк Віталій (Фещук Максим, 46), Дорошенко Валерій (Литвин Ігор, 54), Багдай Роман (Майовецький Руслан-Роман, 54), Демків Тарас, Репета Юрій, Голубка Юрій
Гості вийшли вперед уже на 6-ій хвилині поєдинку: після передачі партнера Роман Багдай із 16-ти метрів влучно пробив у дотик «щічкою» – 0:1. У другому таймі на футбольне поле вийшов досвідчений нападник Максим Фещук, який оформив свій другий хет-трик у сезоні й із 13-ма голами одноосібно очолив гонитву бомбардирів цьогорічного чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини.

На 64-ій хвилині він на дальній стійці замкнув простріл Юрія Репети з лівого флангу, а через десять хвилин аналогічним чином відзначився дублем (перед цим Степан Сологуб завдав прицільного удару низом у дальній кут воріт) – 1:3.

На 77-ій хвилині Тарас Демків закинув м'яч у штрафну площу, Фещук зупинив кулястого і другим дотиком відправив його в ціль – 1:4. Перед фінальним свистком Юрій Фурта з району 11-метрової позначки скоротив відставання в рахунку – 2:4.

Нагадаємо: в першій грі об'єднана команда Демні й Підмонастиря мінімально здолала самбірців (2:1) і в підсумку за сумою двоматчевого протистояння посіла в загальному заліку 5-те місце, «Самбір» фінішував шостим.
Volodymyr 16.10.2020 20:52

Для чого було зливатися Демні з Феніксом, щоб посісти аж 5 місце. На аматори не заявилися. А ще дають пусті обіцянки, що хочуть в другу лігу...

Igor Korovajchuk 17.10.2020 12:46

Igor Korovajchuk 17.10.2020 12:49

Пане Володимир, відбулося не злиття, а розчленування "Демні" та підсилення Куликіва, а Феніксам не допомогло.

Volodymyr 17.10.2020 19:48

Ігор а коли буде друга ліга, про яку пан Пилип заявляв, невже 5 команда області зможе щось вигравати, щоб за неї небуло соромно, як за фк Львів, Карпати чи Рух. Просто обласний футбол в глибокій кризі, але того ніхто не бажає визнавати... триває постійна ворожнеча між ..., що ніяк не йде на користь обласному футболу. На безпорадність наших команд на всеукраїнському рівні дивитися неможливо. Хочеться перемог!!!