«Білки» поступилися «Довбушу»

17.10.2020 19:36

У 6-му турі чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону-2020/2021 «Юність» із Верхньої та Нижньої Білок зазнала на виїзді мінімальної поразки від чернівецького «Довбуша».

УСК «Довбуш» (Чернівці) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 2:1
Голи: Ільїн (43 з пен.); Жумига (75) – Панасюк (67 з пен.).
«Довбуш»: Мельничук Андрій, Постолакій Дмитро, Геник Микола, Стрільчук Ілля, Давидюк Віталій, Ільїн Сергій, Шишигін Андрій, Мунтян Александру-Васіле (Батрак Антон, 76), Бобик Дмитро, Меркушов Артем (Бута Вадим, 90+2), Жумига Олександр (Гордей Андрій, 86)
«Юність»: Бунда Богдан, Занько Максим (Дмитрух Віталій, 70), Фітель Олександр (Білий Роман, 46), Шарабура Микита, Гаврушко Іван, Богданов Микола (Лебеденко Андрій, 78), Равлик Віталій, Гордійчук Павло, Курилишин Андрій (Набізада Омар, 46), Карвацький Андрій (Гладкий Володимир, 46), Панасюк Олег
Під завісу першого тайму гості збили у власній штрафній площі Олександра Жумигу, за що арбітр Олег Ващишин призначив пенальті в їхні ворота. Сергій Ільїн чітко пробив з 11-метрової позначки – 1:0.

На 67-ій хвилині матчу Олег Панасюк із пенальті зрівняв рахунок  1:1. А на 75-ій хвилині господарі вирвали перемогу: Жумига з лінії карного майданчика влучно пробив у дальній кут воріт – 2:1.

Це перша поразка «білок» в аматорському чемпіонаті України. В наступному турі, в неділю, 25-го жовтня, «Юність» прийме в рідних стінах «Варатик» із Коломиї Івано-Франківської області.