Матчі Прем'єр-ліги Львівщини: он-лайн

18.10.2020 10:00

Стежимо за розвитком подій у поєдинках другого етапу чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області з футболу серед дорослих команд сезону 2020-го року.

Матч-відповідь за 9-10-те місця
«Гірник» (Новояворівськ) – ЛСК «Погонь» (Львів) 2:1 (перший матч: 1:0)
Звітна зустріч розпочалася найраніше – о 10:00.

1:0 – у першому таймі Олег Чунис ударом ногою замкнув подачу партнера з кутового.

2:0 – невдовзі Валентин Білінський подвоїв перевагу господарів.

2:1 – перед свистком на перерву футболіст "Погоні" Олег Яценко з пенальті скоротив відставання в рахунку.

Незадовго до фінального свистка гравець команди гостей Олег Яценко отримав другу жовту картку, тож львів'яни змушені догравати в меншості.

Отож, "Гірник" удруге поспіль мінімально здолав "Погонь" за сумою двоматчевого протистояння і посів 9-те місце в загальному заліку цьогорічного чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини, "погоняни" десяті.

Інші поєдинки розпочалися о 15:00.

Матч-відповідь півфіналу
«Корміл» (Давидів) – ФК «Миколаїв» 2:4 (перший матч: 0:3)
0:1 – після подачі капітана команди гостей Григорія Коваля Ігор Балух забив свій 8-ий гол у цьогорічному обласному чемпіонаті.

0:2 – гравець "Корміла" Юрій Харкевич віддавав передачу на голкіпера Ореста Луку, той не зорієнтувався в ситуації, і м'яч залетів у ворота.

1:2 – отримавши передачу від Михайла Горошка, голом відзначився Степан Слобода.

Ще до перерви Борис Баранець довів справу до 1:3.

В одному з епізодів поперечина врятувала миколаївців після удару Слободи.

Невдовзі команди обмінялися забитими м'ячами – 2:4 (забивали Ярослав Грица і Михайло Горошко). "Миколаїв" у фіналі Прем'єр-ліги Львівської області-2020!

Матч-відповідь за 7-8-ме місця
«Кар'єр-Дністер» Торчиновичі/Старий Самбір – МФК «Галичина» Дрогобич (перший матч: 4:2)
Звітний поєдинок не відбувся, оскільки господарі не вийшли на гру. Вочевидь, "Кар'єру-Дністру" буде зараховано технічну поразку, а "Галичині" відповідно технічну перемогу.

Перший матч за 11-12-те місця
ДЮШ «Львів» – СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) 2:0

На 20-ій хвилині поєдинку гравець "Львова" Святослав Зайко вдало зіграв на добиванні 1:0.

У компенсований до другого тайму час господарі подвоїли свою перевагу: жидачівці невдало віддали передачу назад, Артур Шута перехопив м'яч і відправив його в дальній кут воріт – 2:0.

Гру завершено. Матч-відповідь між цими командами відбудеться в неділю, 25-го жовтня.

Протистояння ФСК «Самбір» і СКК «Демня-Фенікс» (Демня/Підмонастир) відбулося в п'ятницю, 16-го жовтня.

Матч «Юність» (Верхня/Нижня Білка) – «Юність» (Гійче/Куликів) відбудеться в середу, 21-го жовтня.