Мирова «карпатівців» і «чайок»

18.10.2020 18:04

У 7-му турі чемпіонату Другої ліги України сезону-2020/2021 футболісти львівських «Карпат» у меншості зіграли внічию з «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки Київської області.

«Карпати» (Львів) – «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) 1:1
Голи: Панчишин (36 з пен.) – Тименко (82 з пен.).
«Карпати»: Горох, Слива, Мудрик, Калинчук, Савчук, Панчишин, Гудзінський, Підгурський, Береза (Стень, 83), Лісовик (Степанчук, 90), Раделицький (Даніловський, 75)
Вилучення: Мудрик (68, друге попередження).
На 36-ій хвилині матчу Орест Панчишин ударом з 11-метрової позначки вивів господарів уперед  1:0. Після перерви львів'яни залишилися в меншості: другу жовту картку отримав Владислав Мудрик. Гості скористалися чисельною перевагою, заробивши і реалізувавши незадовго до перерви пенальті – 1:1.

Таким чином «карпатівці» перервали свою невдалу серію з 3-ох поспіль поразок у чемпіонаті. В наступному турі, в п'ятницю, 23-го жовтня, вони приймуть у рідних стінах луцьку «Волинь-2».