Третя ліга Львівщини: матчі вирішального етапу

20.10.2020 15:38

У приміщенні Львівської Асоціації футболу відбулося жеребкування півфінальних ігор фінального етапу першості серед дорослих команд Третьої ліги Львівщини сезону 2020-го року.

Результати жеребу: «Стандарт»  Артасів – «Камула» Романів (неділя, 25-те жовтня, 14:00), «Скала» Вільховець – «Захід» Солонка (субота, 24-те жовтня, 15:00), «Юність-2» Верхня Білка – ФК «Лопатин» (субота, 24-те жовтня, 14:00).

Перші зустрічі відбудуться на полях команд, зазначених першими. Матчі-відповіді заплановані на 31-ше жовтня/1-ше листопада. 

Згідно з регламентом змагань, путівки у фінал вирішального етапу обласної Третьої ліги отримають команди, які здобудуть більшу кількість очок за сумою двоматчевого протистояння. У випадку рівної кількості очок перевагу матиме команда, яка у двох матчах заб'є більшу кількість м’ячів.

У випадку рівної кількості забитих м’ячів перевагу матиме колектив, який заб'є більше на чужому полі. В разі рівності і цих показників для виявлення переможця призначається серія одинадцятиметрових ударів.