У «синьо-золотих» знову поразка

24.10.2020 22:25

У 7-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги сезону-2020/2021 футболісти «Львова» поступилися вдома «Дніпру-1».

ПФК «Львів» – СК «Дніпро-1» 1:3
Голи: Кравчук (23) – Когут (14); Довбик (25); Чичиков (82).
«Львів»: Костик, Міхоубі, Кравчук, Махмутовіч, Грисьо (Богунов, 73), Клименчук, Шина, Айнсалу (Чер'як, 64), Кошман (Казлаускас, 73), 96. Сабіно, Нич
На 14-ій хвилині матчу Ігор Когут дальнім ударом під поперечину відкрив рахунок – 0:1. У середині першого тайму господарі зрівняли: під час подачі партнера зі штрафного Юрій Кравчук виграв верхову боротьбу – 1:1. Та вже за мить «дніпряни» знову були попереду: Артем Довбик влучно пробив у дальню «дев'ятку» – 1:2.

Під завісу другої половини зустрічі Олексій Чичиков у падінні замкнув передачу одноклубника – 1:3. В наступному турі, в неділю, 1-го листопада, «Львів» прийме в рідних стінах полтавську «Ворсклу».