«Карпатівці» перемогли в Коломиї

21.11.2020 16:37

У чемпіонаті України серед аматорських команд сезону-2020/2021 футболісти відновлених львівських «Карпат» під керівництвом головного тренера Андрія Тлумака завдяки дублю Костянтина Деревльова обіграли на виїзді коломийський «Варатик» з Івано-Франківської області.

«Варатик» (Коломия) – ТзОВ ФК «Карпати» (Львів) 0:2
Голи: Деревльов (13; 42).
«Варатик»: Ходорко Михайло (Гавадзюк Ігор, 46), Ласійчук Андрій (Лотоцький Андрій, 88), Дашук Олег, Уштан Петро, Гаврилюк Іван, Крамар Ігор, Левандович Роман, Гаврилюк Роман, Стасюк Роман, Блонський Олег, Маковійчук Василь
«Карпати»: Сілецький Іван, Медведєв Олександр, Лісніченко Ігор, Кенийз Олександр, Борик Андрій, Тітунін Анатолій, Ілюк Остап, Теплий Віталій-Дмитро (Котовенко Костянтин, 83), Деревльов Костянтин (Гурка Михайло, 83), Малецький Назарій (Сологуб Степан, 61), Протасенко Андрій (Кудінов Юрій, 46; Дяків Остап-Михайло, 73)
Вилучення: Сілецький (71, нецензурні висловлювання на адресу арбітра).
Всі голи львів'яни забили до перерви. На 13-ій хвилині матчу Костянтин Деревльов із меж штрафної площі ударом у дотик відкрив рахунок – 0:1. Під завісу першого тайму він оформив дубль, із сорока метрів перекинувши м'яч через голкіпера – 0:2. Це друга перемога «карпатівців» в аматорському чемпіонаті нашої країни.
Volodymyr 21.11.2020 18:57

Не можу зрозуміти логіки автора, що до відновлених Карпат, коли Львівські Карпати грають в 2 лізі?!!