Домашній розгром друголігових «Карпат»

21.11.2020 17:10

У 12-му турі чемпіонату Другої ліги України сезону-2020/2021 львівські «Карпати» пропустили 5 «сухих» м'ячів від «Ужгорода».

«Карпати» (Львів) – ФК «Ужгород» 0:5
Голи: Пуканич (1); Чонка (60); Ряшко (63); Тищук (77); Беца (80).
«Карпати»: Горох, Даніловський, Калинчук, Слива, Береза (Слічний, 75), Панчишин, Степанчук (Підгурський, 46), Стень (Іванюк, 80), Лісовик, Раделицький (Сущак, 55), Гудзінський
Уже на 19-ій секунді гості вийшли вперед: після стартової контратаки 37-річний Адріан Пуканич із метра переправив м'яч у ворота – 0:1. Такий результат протримався на табло до перерви. А в другому таймі ужгородці завдяки голам Юрія Чонка, Віктора Ряшка, Павла Тищука та Василя Беци довели справу до розгрому – 0:5.

Наступний поєдинок у чемпіонаті Другої ліги України «зелено-білі» зіграють у березні наступного року.