Підсумки Кубку Львівщини-2020

24.11.2020 12:40

У цьогорічному розіграші Кубка Львівської області з футболу, в якому взяли участь 11 команд, загалом забито 36 м'ячів у 10-ти поєдинках.

Із них 3 з пенальті й один автогол, 17 голів забито у перших 45-хвилинках. Середня результативність Кубку Львівщини сезону 2020-го року становить 3,6 гола за гру

Найшвидшим голом на 29-ій секунді чвертьфінального матчу проти ТзОВ ФК «Карпати» (Львів) відзначився гравець давидівського «Корміла» Михайло Горошко.

Найрезультативніша кубкова зустріч: «Лео-Кераміка» Львів – ЛСК «Погонь» Львів (9:0). Цікаво, що цьогоріч в обласному Кубку жодного разу справа не доходила до серії післяматчевих пенальті (лише у півфінальній зустрічі «Корміл» Давидів – ФК «Миколаїв» було зіграно два додаткові тайми по 15 хвилин).

У Кубку Львівщини-2020 футболісти оформили 5 дублів: Назар Савицький («Лео-Кераміка» Львів), Ярослав Грица (ФК «Миколаїв»), Віталій Равлик («Юність» Верхня/Нижня Білка), Максим Фещук та Руслан-Роман Майовецький (обоє  СКК «Демня-Фенікс» Демня/Підмонастир).

Окрім цього, оформлено 2 хет-трики: трьома голами в одному поєдинку відзначилися нападник «Лео-Кераміки» Андрій Осірак і форвард «Демні-Фенікса» Максим Фещук. Фещук із 5-ма забитими м'ячами став найкращим бомбардиром цьогорічних обласних кубкових баталій (до слова, звання найкращого голеадора він здобув і в цьогорічному чемпіонаті Прем'єр-ліги Львівської області).

Загалом у розіграші Кубка Львівщини сезону-2020 арбітри показали 53 жовті картки і 5 червоних.