«Львів» поступився маріупольцям

27.11.2020 21:53

В 11-му турі чемпіонату української Прем’єр-ліги футболісти «Львова» пропустили 3 м’ячі від «Маріуполя».

ПФК «Львів» – ФК «Маріуполь» 1:3
Голи: Міхоубі (73) – Сікан (12); Мішньов (34); Очеретько (60).
«Львів»: Костик, Міхоубі, Романчук (Ернест, 46), Махмутович, Якімець, Айнсалу (Чиряк, 58), Шина, Казлаускас (Клименчук, 68), Грисьо, Захарків (Феліпе, 69), Нич
Вилучення: Чех (Маріуполь, 88, груба гра).
Вже на 12-ій хвилині поєдинку вихованець львівського футболу Данило Сікан ударом головою замкнув подачу партнера з лівого флангу – 0:1. Невдовзі Дмитро Мішньов подвоїв перевагу приазовців, зльоту пробивши з кута воротарської площі – 0:2.

На старті другого тайму 17-річний Олег Очеретько довів справу до 0:3, закотивши м’яч у порожні ворота. Невдовзі львів’яни забили гол престижу: Фране Чіряк зі штрафного подав на голову Маруана Міхоубі, який встановив остаточний рахунок – 1:3.

В наступному турі, 5-го грудня, футболісти «Львова» зіграють удома проти петровського «Інгульця».