Підсумки сезону: ЛСК «Погонь» (Львів)

28.12.2020 15:51

У розмові з інформаційним центром Львівської Асоціації футболу головний тренер львівського спортового клубу «Погонь», який у підсумковій турнірній таблиці чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини-2020 посів 10-ту сходинку, Віталій Лобасюк підбив підсумки цьогорічного сезону для своєї команди.

– Все закономірно: як ми готувалися, так і виступили в обласних змаганнях. Через карантин у Львові не можна було тренуватися, тож наша команда й не тренувалася. Тому маємо такі невтішні результати. Не можна будувати будинок, не заклавши фундамент. Може він і простоїть до перших морозів, однак потім упаде.

Можна закласти в гравців морально-вольові якості, але неможливо зіграти повноцінний матч на хорошому рівні без нормальної підготовки. Якби на груповому етапі у виїзному поєдинку проти дрогобицької «Галичини» ми витерпіли заключні 10 секунд і не пропустили (тоді дрогобичани вирвали нічию 1:1 на 90+4-ій хвилині  ред.), то у стикових зустрічах боролися би за 7-8-ме місця. Як і після кожної гри, по завершенні сезону я подякував хлопцям за самовіддачу.

Наразі нічого не плануємо. Чекаємо закінчення локдауну й початку тренувань. Буде все нормально в країні – будемо думати про подальші плани.На фото: головний тренер ЛСК «Погонь» (Львів) Віталій Лобасюк.