Вітання з Новим роком

31.12.2020 08:07
Вельмишановна футбольна спільното!
Вітаю Вас із Новим, 2021-им роком! Через пандемію коронавірусу 2020-ий вийшов важким і непередбачуваним. Але попри складні обставини ми провели на високому рівні у скороченому форматі обласний чемпіонат, розіграш Кубку області та всі заплановані турніри, навіть дитячі, з дотриманням усіх передбачених норм.

Чимало у 2020-му було зроблено вперше: у фіналах традиційного Меморіалу Ернеста Юста та Кубку Львівщини, у вирішальних поєдинках обласної Прем'єр-ліги успішно застосовано Систему відеоповторів арбітра за аналогом VAR, у Львові проведено Конгрес і засідання Виконкому Української асоціації футболу й реалізовано навчання тренерів за програмою В-диплом УЄФА (раніше це можна було зробити лише в Києві).

Водночас, як громадська спілка, ми продовжили роботу в соціальному напрямку, неодноразово надавши допомогу дитячим будинкам, лікарням і футбольним ветеранам.

Щиро дякую своїй команді й кожному, хто активно працює над розвитком спорту мільйонів і не уявляє свого життя без футболу!

Зичу Вам міцного здоров'я, безмежного щастя, достатку, благополуччя, невичерпної енергії й наснаги для втілення амбітних планів і реалізації нових ідей! Нехай новорічно-різдвяні свята принесуть у Ваші домівки мир, спокій і затишок, а різдвяна зірка зігріє Ваші серця!

З повагою і найщирішими побажаннями – Голова Львівської Асоціації футболу Олександр ШЕВЧЕНКО.