Меморіал Юста-2021: попередній склад учасників

13.01.2021 14:04

До вашої уваги попередній склад учасників (станом на 13-те січня) традиційного, вже 22-го за ліком масштабного товариського турніру пам'яті видатного наставника «Карпат» Ернеста Юста, який щороку проводить Львівська Асоціація футболу.

  1. ФК «Львів U-19» (Українська Прем'єр-ліга);

  2. «Волинь-2» Луцьк (Професіональна футбольна ліга України);

  3. Збірна команда Львівської області;

  4. «Юність» Верхня/Нижня Білка (Львівська Асоціація футболу);

  5. ФК «Миколаїв» (Львівська Асоціація футболу);

  6. «Корміл» Давидів (Львівська Асоціація футболу);

  7. ФК «Куликів» (Львівська Асоціація футболу);

  8. «Фенікс-Стефано» Підмонастир (Львівська Асоціація футболу);

  9. МФК «Галичина» Дрогобич (Львівська Асоціація футболу);

  10. ЛСК «Погонь» Львів (Львівська Асоціація футболу);

  11. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (Львівська Асоціація футболу);

  12. ЛСТМ «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Асоціація аматорського футболу України);

  13. ТзОВ «Карпати» Львів (Асоціація аматорського футболу України);

  14. СКК «Демня» (Львівська Асоціація футболу);

  15. «Темп» Відники (Львівська Асоціація футболу);

  16. «Старт» Розворяни (Львівська Асоціація футболу);

  17. ФСК «Яворів» (Львівська Асоціація футболу);

  18. СК «Нафтовик» Борислав (Львівська Асоціація футболу);

  19. «Скала 1911» Стрий (Львівська Асоціація футболу);

  20. «Сокіл» Сокільники (Львівська Асоціація футболу);

  21. «Вишня» Судова Вишня (Львівська Асоціація футболу);

  22. «Лео-Кераміка» Львів (Львівська Асоціація футболу);

  23. «Карпати» Кам’янка-Бузька (Львівська Асоціація футболу);

  24. ФК «Ходорів/Вовчатичі» (Львівська Асоціація футболу);

  25. «Жупан» Винники (Львівська Асоціація футболу);

  26. «Ураган» Раденичі (Львівська Асоціація футболу);

  27. «Сокіл» Великі Глібовичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  28. СК «Воля» Братковичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  29. ФК «Пустомити» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  30. «Темп» Гірське (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  31. «Lion» Львів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  32. «Стандарт» Артасів/Сулимів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  33. «Скала» Вільховець (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  34. «Берізка» Підберізці (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  35. «Камула» Романів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  36. «УФК-Карпати U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  37. ФК «Львів U-17» (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  38. «СДЮШОР-4 U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  39. «Зоря» Керниця (Федерація футболу Городоцького району);

  40.  ФК «Дубляни» (Федерація футболу Самбірського району).

Матчі турніру відбудуться на штучних футбольних полях стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках, стадіонах «Сокіл», «Школяр», Академії футболу у Львові та «Арена-Довге» в Довгому Стрийського району.

Початок Меморіалу Юста-2021 заплановано на 28-ме січня. Прийом заявок до 25-го січня! Детальна інформація і реєстрація за номером телефону: (097) 953-44-91 (Андрій Смольський).