«Рух» підсилився легендарним ісландцем

19.01.2021 12:34

34-річний центральний захисник, чвертьфіналіст чемпіонату Європи й учасник чемпіонату світу Рагнар Сігурдссон (на фото) підписав контракт зі львівським «Рухом» терміном на півроку з можливістю пролонгації ще на рік.

У складі «жовто-чорних» він виступатиме під 22-им номером.

На Євро-2016 його національна збірна дійшла до чвертьфіналу. В 1/8 фіналу ісландці сенсаційно здолали англійців – 2:1. У тому поєдинку Рагнар Сігурдссон відзначився забитим м'ячем і був визнаний найкращим гравцем матчу.
У своїй яскравій кар’єрі ісландець захищав кольори ФК «Филкір» (Ісландія), ФК «Гетеборг» (Швеція), ФК «Копенгаген» (Данія), ФК «Краснодар» (Росія), ФК «Фулгем» (Англія), ФК «Рубін» (Росія), ФК «Ростов» (Росія). Попереднім клубом Рагнара був данський «Копенгаген».

Ісландський оборонець неодноразово допомагав своїм командам тріумфувати в різних чемпіонатах та здобувати національні Кубки: чемпіон Швеції (2007), володар Кубка Швеції (2008), володар Суперкубка Швеції (2008), володар Кубка Данії (2012), чемпіон Данії (2013), бронзовий призер чемпіонату Росії.

В активі Рагнара Сігурдссона 96 ігор за збірну Ісландії та 5 голів. За кількістю зіграних поєдинків за національну команду оборонець входить у топ-трійку, інформує медіа-центр «Руху».

Натомість «Рух» припинив співпрацю із захисниками Ігорем Дуцем, Володимиром Заставним, Вадимом Парамоновим, півзахисниками Іваном Брікнером та Іваном Калюжним.