У дрогобицької «Галичини» новий тренер

22.01.2021 15:43

Новим головним тренером муніципального футбольного клубу «Галичина» (Дрогобич) став 42-річний уродженець Дрогобича Іван Ільчишин.

Цей досвідчений фахівець зарекомендував себе у футболі, футзалі та пляжному футболі.

Тренерську кар'єру Іван Петрович розпочав у 2006-му році, одночасно виконуючи функції гравця і тренера дрогобицького «Каменяра». З 2007-го по 2008-ий рік він був граючим головним тренером «Старта» з Іллічівська, АЗС УВ (Варшава) та польського «Янго» (Катовіце).

З липня 2009-го до червня 2010-го керував «П. А. Нова» (Глівіце). В сезоні 2013-го року Іван Ільчишин тренував «Карпати-ДДПУ» (Доброгостів), які виступали у Прем'єр-лізі Львівської області.
На фото: головний тренер дрогобицької «Галичини» Іван Ільчишин.
«Іван Ільчишин дрогобичанин, вихованець дрогобицького футболу, тому вирішили довірити йому команду. Він знайомий з багатьма нашими гравцями, має своє бачення розвитку команди. В місті його всі знають. Цього сезону в чемпіонаті Прем'єр-ліги Львівщини ставимо перед нашими футболістами завдання поборотися за потрапляння в першу п'ятірку. В матчах Меморіалу Ернеста Юста намагатимемося переглянути якомога більше потенційних новачків, які підійдуть нам за малюнком гри й тактикою. Водночас, як і раніше, кістяк нашого колективу складатимуть дрогобицькі хлопці», – зазначив у розмові з інформаційним центром ЛАФ президент «Галичини» Юрій Кушлик.

Іван Ільчишин наголосив: «Я хочу працювати з командою рідного міста. Під час зустрічі з керівництвом «Галичини» обговорили перспективу розвитку нашого футбольного клубу та найближчі плани, зокрема на підготовчий період. Наразі формуємо склад команди і з позитивом готуємося до початку нового сезону».

Нагадаємо: торік у жовтні тренерський місток МФК «Галичина» (Дрогобич) залишив досвідчений Ігор Височанський, який очолював дорослу команду «галичан» із 2017-го. В заключних іграх сезону-2020 дрогобицький футбольний колектив тренував голкіпер Любомир Цісельський.