Учасники Меморіалу Юста-2021 на 23.01.

23.01.2021 15:48

Станом на 23-тє січня для участі у традиційному, вже 22-му за ліком масштабному товариському турнірі пам'яті видатного наставника «Карпат» Ернеста Юста, який щороку проводить Львівська Асоціація футболу, зареєструвалися 63 команди.

  1. ФК «Львів U-19» (Українська Прем'єр-ліга);

  2. «Волинь-2» Луцьк (Професіональна футбольна ліга України);

  3. ТзОВ КПФ «Карпати» Львів (Професіональна футбольна ліга України);

  4. «Юність» Верхня/Нижня Білка (Львівська Асоціація футболу);

  5. ФК «Миколаїв» (Львівська Асоціація футболу);

  6. «Корміл» Давидів (Львівська Асоціація футболу);

  7. ФК «Куликів» (Львівська Асоціація футболу);

  8. «Фенікс-Стефано» Підмонастир (Львівська Асоціація футболу);

  9. МФК «Галичина» Дрогобич (Львівська Асоціація футболу);

  10. ЛСК «Погонь» Львів (Львівська Асоціація футболу);

  11. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів (Львівська Асоціація футболу);

  12. ЛСТМ «Луцьксантехмонтаж №536» Луцьк (Асоціація аматорського футболу України);

  13. ТзОВ «Карпати» Львів (Асоціація аматорського футболу України);

  14. СКК «Демня» (Львівська Асоціація футболу);

  15. «Темп» Відники (Львівська Асоціація футболу);

  16. «Старт» Розворяни (Львівська Асоціація футболу);

  17. ФСК «Яворів» (Львівська Асоціація футболу);

  18. СК «Нафтовик» Борислав (Львівська Асоціація футболу);

  19. СКК «Пісочна» (Львівська Асоціація футболу);

  20. «Скала 1911» Стрий (Львівська Асоціація футболу);

  21. «Сокіл» Сокільники (Львівська Асоціація футболу);

  22. «Вишня» Судова Вишня (Львівська Асоціація футболу);

  23. «Легінь» Брюховичі (Львівська Асоціація футболу);

  24. «Лео-Кераміка» Львів (Львівська Асоціація футболу);

  25. «Карпати» Кам’янка-Бузька (Львівська Асоціація футболу);

  26. «Новояричівська ОТГ» (Львівська Асоціація футболу);

  27. ФК «Ходорів/Вовчатичі» (Львівська Асоціація футболу);

  28. «Сокіл» Золочів (Львівська Асоціація футболу);

  29. «Жупан» Винники (Львівська Асоціація футболу);

  30. «Ураган» Раденичі (Львівська Асоціація футболу);

  31. «Вишня-2» Судова Вишня (Львівська Асоціація футболу);

  32. «Сокаль-Датський текстиль» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  33. «Шахтар» Червоноград (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  34. «Босота» Чорнушовичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  35. «Сокіл» Великі Глібовичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  36. СК «Воля» Братковичі (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  37. «Темп» Гірське (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  38. «Тартак» Підбуж (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  39. «Lion» Львів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  40. КСК «Берездівці» (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  41. «Стандарт» Артасів/Сулимів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  42. «Скала» Вільховець (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  43. «Камула» Романів (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  44. «Нива» Жовтанці (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  45. «Берізка» Підберізці (Львівська обласна асоціація футболу «Колос»);

  46. «Фенікс-Стефано-2» Підмонастир (Ветеранська футбольна ліга Львівщини);

  47. «Шпіляри» Львів (Асоціація футболу міста Львова);

  48. «Ультрас Карпати» Львів (Асоціація футболу міста Львова);

  49. «УФК-Карпати U-17» Львів (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  50. «Рух U-17» Винники (Дитячо-юнацька футбольна ліга України);

  51. Збірна команда Львівської області;

  52. «Богун» Підзвіринець (Федерація футболу Городоцького району);

  53. «Зоря» Керниця (Федерація футболу Городоцького району);

  54. ФК «Дубляни» (Федерація футболу Самбірського району);

  55. ФСК «Вугільник» Гірник (Федерація футболу Сокальського району, Червоноградська ОТГ);

  56. ФК «Городжів» (Федерація футболу Жовківського району);

  57. ФК «Давидів» (Федерація футболу Пустомитівського району);

  58. «Зоря» Хлопчиці (Федерація футболу Самбірського району);

  59. ФК «Ямпіль» (Федерація футболу Пустомитівського району);

  60. «Каменяр» Кам'янопіль (Федерація футболу Пустомитівського району);

  61. «Дружба» Червневе/Старява (Федерація футболу Мостиського району, Мостиська ОТГ);

  62. «Оскар» Нагачів (Федерація футболу Яворівського району).

  63. ФК «Олесько» (Федерація футболу Буського району).

Матчі турніру відбудуться на штучних футбольних полях стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках, стадіонах «Сокіл», «Школяр», Академії футболу у Львові та «Арена-Довге» в Довгому Стрийського району.

Початок Меморіалу Юста-2021 заплановано на 28-ме січня. Прийом заявок до 25-го січня! Детальна інформація і реєстрація за номером телефону: (097) 953-44-91 (Андрій Смольський).