Зимові новачки чемпіона

26.01.2021 12:42

«Юність» із Верхньої та Нижньої Білок, яка тричі поспіль стала чемпіоном Львівської області з футболу, підсилилася півзахисниками Богданом Іванченком і Віталієм Теплим.

24-річний атакувальний півоборонець, уродженець Львова, вихованець школи «БРВ-ВІК» із Володимира-Волинського Богдан Іванченко, першими тренерами якого є Петро Галушка й Іван Лужецький, виступав за ФК «Самбір» (юнаки), стрийську «Скалу» U-19, дорослу команду «Скали», ФК «Самбір», «Мир» (Горностаївка, Херсонська область), «Вікторію» (Хрусцице, Польща), ФК «Калуш», «Агробізнес» (Волочиськ, Хмельницька область) і чернівецьку «Буковину».

«Під час відпустки від свого товариша Андрія Габ'яна дізнався, що мною цікавиться «Юність», – розповів Богдан клубній прес-службі. – Від знайомих і переглядів поєдинків в Інтернеті знав, що «Юність» – клуб з амбіцями, максимальними завданнями та хорошим тренером. Ця пропозиція мене зацікавила. Після зустрічі з керівництвом «Юності» остаточно вирішив залишитися вдома. Звісно, не останню роль у моєму рішенні відіграла дружина (посміхається – ред.). Провівши декілька тренувань на навчально-тренувальних зборах і зігравши товариський матч, був приємно здивований, що команда відповідає всім критеріям професіонального футбольного клубу. Особливо мене вразив тренувальний процес, підхід тренерів і гравців. Я радий, що тепер є гравцем «Юності», частиною колективу. Хочу бути максимально корисним для команди».

Першими тренерами 22-річного вихованця Академії стрийської «Скали» Віталія Теплого, який народився в Самборі, були Петро Галушка та Михайло Цимбрила. Він захищав кольори «Скали» U-12, U-16, «Львова» U-16, U-18, U-21, «Самбора» (2018-2019 роки) та «Кар’єра-Дністра» (Торчиновичі/Старий Самбір (сезон 2020-го року).

«Перехід в «Юність» – це крок уперед, – каже Віталій. – У попередніх командах доводилося багато працювати на оборону, на відбір м’яча. В «Юності» буде можливість багато працювати на атаку, а це значно приємніше. Мені є куди рости в професійному плані».