Меморіал Юста-2021: день #11

20.02.2021 13:55
Груповий етап Меморіалу Ернеста Юста-2021

Субота, 20-те лютого.

Група 15
МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Тартак» (Підбуж) 2:0
Голи: Трусевич (20); Саско (76).  
«Галичина»: Чопко Роман, Трусевич Віталій (Яджин Дмитро, 46), Сенів Андрій (Подоляк Роман, 46), Лещинський Роман (Шпирка Роман, 46), Бутим Іван, Грицан Тарас, Рудавець Тарас (Бучко Володимир, 86), Пігут Роман (Ільків Ігор, 46), Штибель Олег (Швець Віталій, 75), Сурник Володимир (Маланяк Роман, 65), Шакалець Роман (Саско Моуміні, 46) 
«Тартак»: Онуфрійчук Юрій, Хомин Роман (Ташак Іван, 57), Кухар Орест, Даців Микола (Грущак Тарас, 46), Кахнич Віталій, Леськів Ігор, Галясовський Василь, Габуда Михайло, Висишак Володимир, Габ'ян Андрій (Хома Назар, 55), Шакалець Андрій
Група 3
ТзОВ КПФ «Карпати» (Львів) – «Стандарт» (Артасів) 6:0
Голи: Сущак (10); Степанчук (25); Раделицький (39); Бичек (40; 77); Енете (75).  
«Карпати»: Горох Валентин (Сасс Назар, 46), Даніловський Роман, Калинчук Тимофій, Слива Роман, Береза Олег (Стень Сергій, 46), Гудзінський Вадим, Бичек Костянтин, Степанчук Любомир (Слічний Степан, 46), Сущак Назар (Іванюк Максим, 46; Стегніцький Назар, 60), Раделицький Юрій (Підгурський Денис, 46), Лісовик Роман (Енете Джозеф, 46)
«Стандарт»: Вовкун Андрій (Козак Маркіян, 46), Вовк Володимир, Кураш Олег (Лочинський Владислав, 46), Шеремета Владислав, Ткачук Сергій, Коляса Андрій (Прокопчак Андрій, 70), Мусянович Віталій, Кулай Юрій (Нетреба Андрій, 75), Демко Олексій, Поріцький Ігор (Макар Володимир, 75), Вовкун Микола (Дмуховський Володимир, 50)
Група 12
ТзОВ «Карпати» (Львів) – «Карпати-Кам'янка» (Кам'янка-Бузька) 4:0
Голи: Терлецький (26); Тітунін (70; 78: 80). 
«Карпати»: Томас, Фляк Юрій, Медведєв Олександр, Дударенко Олександр (Дяків Остап, 46), Заставний Володимир (Садоха Володимир, 46), Борик Андрій (Тітунін Анатолій, 46), Ілюк Остап (Грицак Назар, 46), Равлик Василь (Войтович Юрій, 46), Терлецький Андрій, Деревльов Костянтин, Малецький Назарій
«Карпати-Кам'янка»: Хаврона Олег, Трусь Ярослав, Барчишин Григорій, Мацюра Василь, Луківський Тарас (Гасій Тарас, 46), Шиц Микола, Вишиваний Роман (Новак Станіслав, 46), Дрига Максим, Фамуляк Назар, Бойко Мирон (Дідух Богдан, 46), Цвик Володимир (Лішик Олексій, 46)
Група 1
ФК «Львів U-19» – ФСК «Яворів» 0:1
Гол: Стень (72).  
«Львів»: Бугай Савас (Шевців Олександр, 34), Климак Владислав, Лемішко Олег, Чабан Данило (Яворський Юрій, 69), Пайтак Роман (Лазарський Віктор, 76), Панчишин Богдан (Петрівський Тарас, 46), Цебрівський Орест (Стадницький Олег, 52), Дума Сергій (Янко Матвій, 61), Кухта Юрій (Либик Остап, 46), Барбадин Максим (Довбецький Денис, 46), Задорожний Максим (Бачинський Олег, 49)
«Яворів»: Милявський Роман, Заліпа Юрій, Горуна Андрій, Шевчик Павло (Стень Олег, 46), Васюта Роман, Шуліга Орест, Мацелюх Олег, Фостаковський Богдан (Маринець Андрій, 68), Головатюк Ростислав (Кадай Ярослав, 68), Бадиляка Тарас (Коцовський Олег, 46), Дева Андрій
Група 4
«Богун» (Підзвіринець) – «Скала» (Вільховець) 0:4
Голи: Максимів (27); Карпік (61); Шлиян (69; 78).  
«Богун»: Стріжик Володимир, Гринач Назар, Рубаха Степан, Гнатів Володимир (Ціхановський Ярослав, 70), Гнатів Роман, Подоба Святослав, Гавриленко Володимир, Фалюта Володимир (Бордун Андрій, 46), Цвик Олег, Бордун Роман (Рубаха Микола, 46), Лапшій Михайло  
«Скала»: Жукуляк Євген, Юраш Тарас, Кіт Ігор (Сорока Микола, 46), Якимів Остап (Гадуп'як Назар, 46), Шклярук Віталій, Керніцький Віталій, Шлиян Мар'ян, Борошок Денис (Баб'як Дмитро, 46), Максимів Василь, Карпік Богдан, Кіт Андрій (Кавчак Назар, 46)
Група 13
«Вишня» (Судова Вишня) – «Зоря» (Керниця) 1:1
Голи: Бучій (69) – Дудок (84).  
«Вишня»: Новіцький Микола (Степаняк Володимир, 46), Смола Іван, Макаруха Назарій, Чоба Василь, Глушковський Андрій (Мишовода Віталій, 46), 46), Замчала Олег, Андрусевич Ростислав, Марко Назарій, Марко Мар'ян (Хтей Андрій, 62), Бучій Тарас, Бджола Тарас (Гама Володимир, 79)
«Зоря»: Савчук Степан, Сеник Андрій (Гуник Любомир, 22), Бербека Петро (Марунтяк Назар, 66), Павлик Андрій, Халуна Юрій (Лісовський Степан, 46), Галамай Ігор, Лахно Ігор, Біганський Роман (Кубай Назар, 73), Поснолітик Михайло (Лапшій Михайло, 83), Дудок Остап, Паснак Андрій
Група 10
ЛСК «Погонь» (Львів) – «Новояричівська ОТГ» 2:2
Голи: Сень (68); Яценко (90+2 з пен.) Яворський (13); Суслов (72).  
«Погонь»: Вороновський Микола, Грицик Руслан, Яценко Олег, Іжовський Іван, Мацюпа Михайло, Бузенюк Володимир, Хмизов Богдан, Павлик Богдан (Помірчин Максим, 53), Сень Юрій, Бойко Роман, Затхей Андрій
«Новояричівська ОТГ»: Шеремета Іван (Дещиця Олег, 46), Задорожний Андрій, Кузик Ігор, Яворський Зіновій (Бурак Юрій, 73), Малиновський Василь, Колісник Віталій (Назаркевич Олег, 59), Ліпіцький Роман (Паночко Сергій, 46), Ткач Назар, Яйко Олег, Назаренко Володимир (Черник Олег, 59), Суслов Микола (Петрина Павло, 83)
Вилучення: Грицик (85, агресивна поведінка під час гри)  Ткач (85, друге попередження).