«Львів» поступився «Колосу»

20.02.2021 22:06

У 15-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги футболісти «Львова» пропустили 2 «сухі» м'ячі від ковалівського «Колоса».

ПФК «Львів» – «Колос» (Ковалівка) 0:2
Голи: Орехівський (33; 74 з пен.).
Нереалізований пенальті: Ренан (90+5, воротар).
«Львів»: Костик, Якімець, Міхоубі (Романчук, 83), Махмутович, Ременяк, Сабіно (Нич, 56), Брікнер (Чиряк, 46), Ернест (Семенів, 30), Алваро (Захарків, 77), Шина, Ренан
На 33-ій хвилині матчу Андрій Богданов після розіграшу кутового навісив на лінію воротарської площі, звідки Павло Оріховський влучно пробив головою – 0:1. У другому таймі Павло оформив дубль, реалізувавши пенальті, призначене за те, що Міхоубі у власному карному майданчику збив В'ячеслава Чурка – 0:2.

На заключних хвилинах гри львів'яни могли скоротити відставання в рахунку, однак Ренан не реалізував 11-метровий штрафний удар.

У наступному турі, 28-го лютого, «Львів» прийме вдома київське «Динамо».