Львівська Асоціація футболу дбає про дітей

25.02.2021 21:09

За ініціативи й особистого фінансового сприяння Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка працівники Будинку футболу Львівщини надали допомогу вихованцям Краковецького навчально-реабілітаційного центру з поглибленою професійною підготовкою, що знаходиться на території Яворівського району.

Вони привезли їм спортивний інвентар – м'ячі, скакалки, набори для настільного тенісу, гімнастичні обручі й палиці, тренувальні конуси, а також солодощі, фрукти та соки і, що найважливіше, поспілкувалися з дітлахами, приділивши їм увагу.

Президент фізкультурно-спортивного клубу «Яворів» Василь Верблянський пообіцяв дітям організувати товариський футбольний матч з юними футболістами дитячо-юнацької спортивної школи міста Яворова.
«Такі візити насамперед сприяють соціалізації й згуртованості діток, які залюбки займаються спортом і мріють стати спортсменами. Щиро дякуємо Львівській Асоціації футболу! Футбол – хороший стимул рухатися вперед, розвиватися і постійно працювати над собою. До слова, в нас є футбольна хлопчача команда «Акули», яка бере участь у змаганнях», – зазначила в розмові з інформаційним центром ЛАФ директорка Краковецького навчально-реабілітаційного центру Наталія Франків.

Вона розповіла, що сьогодні в їхньому закладі навчаються 45 дітей віком від 6-ти до 17-ти років з особливими освітніми потребами. Після навчання діти щодня вдосконалюються під час корекційних занять: лікувальної фізкультури, роботи з логопедом, покращення ритміки й соціально-побутового орієнтування.

«Завдяки підтримці Олександра Яковича Шевченка ми започаткували і вже не перший рік реалізовуємо низку соціальних проектів. Як організація, яка пропагує спорт і здоровий спосіб життя, регулярно відвідуємо з подарунками вихованців дитячих будинків. Стараємося більше часу проводити з дітьми, адже для них це важливо», – наголосив заступник виконавчого директора Львівської Асоціації футболу Андрій Смольський.

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.