«Рухівці» здолали «Колос»

27.02.2021 23:18

У 16-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги футболісти «Руха» на заключних хвилинах гри вирвали на виїзді перемогу в ковалівського «Колоса».

«Колос» (Ковалівка) – «Рух» (Львів) 1:2
Голи: Мисак (34 автогол) – Кондраков (48); Кухаревич (90+6).
Нереалізований пенальті: Гавриш (90, воротар).
«Рух»: Мисак, Зец, Білий, Стаменкович, Мисик, Федорчук, Карасюк, Притула (Кухарук, 46), Кондраков (Кухаревич, 64), Климчук (Бойчук, 64), Борячук (Ґліга, 90)
Вилучення: Костишин (90+1, друге попередження) Мисик (90+1, друге попередження).
На 35-ій хвилині матчу після кутового м'яч від руки голкіпера львівської команди Романа Мисака залетів у ворота – 1:0. У дебюті другої половини зустрічі Валерій Федорчук пробив зі штрафного, воротар відбив, «рухівець» Максим Білий підібрав кулястого і прострілив на Даниїла Кондракова, який відновив рівновагу – 1:1.

На 90-ій хвилині Мар'ян Мисик у власній штрафній площі врізався в опонента, за що отримав другу жовту картку, й арбітр призначив пенальті. Пробиваючи з 11-метрової позначки, Віталій Гавриш не зумів переграти Мисака.

Невдовзі склади вирівнялися за повторне попередження був вилучений Денис Костишин, а Микола Кухаревич влучним дальнім ударом приніс «рухівцям» другу перемогу в УПЛ – 2:1!

У наступному турі, 6-го березня, «Рух» прийме вдома чернігівську «Десну».