Меморіал Юста-2021: день #16

28.02.2021 13:56
Груповий етап Меморіалу Ернеста Юста-2021

Неділя, 28-ме лютого.

Група 5
ФК «Миколаїв» – «Ураган» (Раденичі) 4:1
Голи: Балух (64; 73); Федина (90); Синишин (90+1) – Святий (32). 
«Миколаїв»: Бурмас Мар'ян (Фурів Віктор, 46), Стасишин Назар (Федак Василь, 46), Гурський Андрій (Ткач Назар, 46), Іванишин Павло (Панчишин Ярослав, 46), Заваляк Володимир (Оленич Андрій, 46), Сагайдак Андрій (Давидяк Мар'ян, 46), Юськевич Іван (Федина Іван, 46), Бердей Юрій (Синишин Ігор, 46), Клим Богдан, Грица Ярослав (Дзюрах Роман, 46), Балух Ігор
«Ураган»: Козак Михайло, Бурбило Богдан, Матис Андрій, Іваночко Тарас, Яхимець Юрій, Бойко Андрій, Щур Тарас, Серняк Артур, Святий Юрій, Завада Тарас, Качмар Володимир 
Група 16
«Кар'єр-Дністер» (Старий Самбір/Торчиновичі) – ФК «Ходорів/Вовчатичі» 2:2
Голи: Яворський (11); Білинський (15) – Ділай (52); Михайлюк (57).
«Кар'єр-Дністер»: Левицький В'ячеслав, Вітовський Василь, Рурич Роман (Петрович Андрій, 75), Торчиняк Віталій, Новосельський Василь, Білинський Назар, Пашкевич Юрій (Ніколаєнко Дмитро, 84), Карапінка Іван (Терлецький Володимир, 46), Лисак Роман, Леськів Павло, Яворський Павло
«Ходорів/Вовчатичі»: Кутний Микола (Андріанов Олексій, 46), Паньків Ігор, Гарват Мар'ян, Тітик Андрій, Салдан Володимир (Охнич Остап, 46), Зубко Олег (Довгий Роман, 56), Яш Назар, Костів Андрій, Михайлюк Ярослав (Кушнірчук Василь, 71), Ділай Андрій (Пшик Степан, 74), Довбуш Назар (Борина Юрій, 46)
Група 8
СКК «Демня» – «Легінь» (Брюховичі) 1:1
Голи: Демків (33) – Татарин (11).
«Демня»: Лазарський Назар (Снігур Святослав, 85), Музика Юрій, Смалюх Андрій, Гарапцьо Андрій, Самолюк Ростислав (Микосовський Олександр, 66), Дрига Олег (Підзирайло Олег, 46), Фурта Юрій, Куриляк Юрій (Мудрий Остап, 56), Демків Тарас (Маланій Роман, 85), Котовенко Костянтин (Шевчук Роман, 41), Кухарський Андрій 
«Легінь»: Сахаревич Іван (Вишнянчин Андрій, 46), Гринчук Назар, Татарин Данило (Світлик Юрій, 72), Кушла Олег, Танечник Роман, Покладок Юрій, Яцків Ігор (Данчишин Юрій, 85), Томашевський Юрій, Труш Андрій (Грицаль Віталій, 60), Гірка Василь (Дацьків Назар, 73), Макаревич Роман
Група 11
«УФК Карпати U-17» (Львів) – «ЛеоКераміка» (Львів) 0:2
Голи: Попадюк (21); Острувка (85).
«УФК Карпати»: Дубовий Іван, Марченко Микола, Гриньків Дмитро (Краснобокий Юрій, 52), Демко Вадим, Штифанович Олександр, Кучеренко Ілля (Тирлич Тарас, 50), Костюк Вадим, Кукуруза Вадим, Костюк Дмитро (Студинікін Михайло, 49), Козловський Денис (Трофимчук Віталій, 46), Черевка Олександр (Шарун Володимир, 45)
«ЛеоКераміка»: Малець Микола, Андрушко Іван (Костюк Максим, 70), Острувка Ігор, Ковальов Микола (Вільховий Назар, 71), Василів Василь (Процишин Андрій, 53), Доскуч Олесь (Лильо Захар, 30), Осірак Андрій (Андрусишин Роман, 50), Деревецький Дмитро (Прокоп'юк Ростислав, 73), Попадюк Богдан (Кобель Микола, 45), Савицький Назар (Вільховий Тарас, 68), Принц Чігамезу Ізбозоруйке (Михалевич Олександр, 47)
Група 11
ЛСТМ «Луцьксантехмонтаж №536» (Луцьк) – ФК «Олесько» 4:3
Голи: Жук (8); Філь (12; 66); Олійник (72 з пен.)  Івашків (7); Краївський (32); Личак (48).
«Луцьксантехмонтаж»: Ярмощук Олександр, Джигалюк Леонід (Зайчук Михайло, 46), Байбула Михайло, Філь Роман, Прощарук Олександр (Бабенко Дмитро, 46), Горщарук Дмитро (Гладун Богдан, 46), Олійник Василь (Степанов Роман, 56), Жук Михайло (Сущ Віктор, 61), Пушкарчук Андрій (Кодлубай Олег, 61), Герасимчук Максим (Кузьмич Роман, 75), Мізюк Богдан 
«Олесько»: Гонець Юрій, Ільків Ігор, Горошко Сергій, Башако Назар (Трохимчук Юрій, 56), Редюк Андрій (Чеботарьов Олег, 46), Шафранський Сергій, Краївський Ігор (Задорожний Тарас, 56), Івашків Андрій (Округ Андрій, 78), Куля Богдан (Лавренців Руслан, 81), Личак Роман, Гнип Володимир 
Група 17
СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) – ФК «Скала 1911» (Стрий) 0:1
Гол: Щурко (76). 
«Пульс-Авангард»: Петрушка Тарас, Цвик Назар, Олексів Віталій (Драган Василь, 77), Стародубцев Святослав, Машталір Володимир (Гнатківський Мар'ян, 46), Федорів Володимир, Радкевич Ростислав, Федак Сергій (Бойко Артур, 69), Микуш Тарас, Грица Тарас, Свередюк Святослав
«Скала 1911»: Дутка Роман, Мубінов Володимир, Квецко Артем, Кобилянський Олег (Білінський Валентин, 60), Пульків Остап (Равліковський Любомир, 46), Мавров Назар (Павлучкович Віталій, 80), Підлісецький Олег (Цвик Микола, 67), Герман Святослав, Павлів Олег (Микитка Ілля, 78), Черепущак Юрій (Щурко Віталій, 63), Хомин Володимир (Дурда Андрій, 60) 
Група 2
«Волинь-2» (Луцьк) – «Шахтар» (Червоноград) 6:2
Голи: Миронюк (20; 34); Теслюк (47); Янчук (69 з пен.; 90); Уманець (90 з пен.) – Райша (33 з пен.); Федишин (75).
«Волинь-2»: Кучеренко Микита (Савченко Владислав, 46; Штонда Ярослав, 46), Мороз Владислав, Кузнечіков Владислав, Бучинський Роман (Ричко Микола, 69), Максимчук Дмитро, Шевчук Володимир (Шевчук Олександр, 64), Кузьмич Назарій (Зеті, 72), Ольхович Вадим, Миронюк Микола, Янчук Дмитро, Теслюк Денис (Уманець Дмитро, 60)
«Шахтар»: Коваленко Анатолій, Семеряк Іван, Дікарєв Орест, Дроботій Максим (Чорний Віталій, 60), Тимчак Іван (Ванько Максим, 46), Козупас Павло (Федишин Андрій, 60), Гремента Іван, Марчук Олег, Мартич Руслан (Маркусь Володимир, 60), Райша Назар (Гевко Юрій, 46), Яструб Віталій (Гунчак Артур, 80) 
Група 1
СК «Воля» (Братковичі) – ФСК «Яворів» 2:4
Голи: Лубко (14); Палашований (19) – Заліпа (5); Головатюк (35); Фостаковський (44); Мацелюх (51).
«Воля»: Фітак Петро (Батук Юрій, 59), Грабовський Юрій, Падомський Тарас, Ікавий Ярослав, Уваров Назар, Лубко Іван, Бала Ігор, Лозинський Олег, Палашований Олег, Вахула Володимир (Василів Володимир, 37), Корнат Юрій 
«Яворів»: Милявський Роман, Заліпа Юрій, Горуна Андрій, Шуліга Орест (Маринець Андрій, 63), Мацелюх Олег, Фостаковський Богдан, Шевчик Павло, Васюта Роман, Головатюк Ростислав, Кадай Ярослав, Дева Андрій
Група 5
ФК «Городжів» – «Берізка» (Підберізці) 2:0
Голи: Гоцій (69); Кутень (76). 
«Городжів»: Цюпка Назарій (Волинець Владислав, 87), Поріцький Володимир, Сало Микола (Кутень Роман, 69), Саган Роман, Крук Василь, Волинець Ярослав (Шай Роман, 84), Швед Остап, Гоцій Юрій, Гірка Василь, Семочко Іван, Губка Павло
«Берізка»: Хамуляк Павло, Читайло Богдан, Дмитерко Мирон (Романко Олег, 69), Романів Мар'ян, Онишко Микола, Павленький Остап, Вротняк Ігор (Моравський Роман, 64), Суль Петро, Краманюк Назар (Цица Андрій, 59), Яцейко Марко
Група 17
ФК «Дубляни» – КСК «Берездівці» 5:1
Голи: Рудавець (14); Шакалець (39; 59; 85); Завалишин (65) – Василів (79).
«Дубляни»: Тиновець Андрій, Пуровець Владислав (Лабик Олег, 75), Сушинець Володимир, Лещинський Роман (Завалишин Михайло, 46), Болюк Владислав, Березовий Михайло, Задорожний Микола (Бучко Володимир, 57), Рудавець Тарас, Павелкевич Василь, Артимович Андрій, Шакалець Андрій   
«Берездівці»: Яблонський Андріан, Шиманський Назар (Ковалик Ігор, 62), Марунчак Андрій, Заяць Олег, Василів Роман, Стельмах Степан, Матвіїв Олег, Вовчук Василь (Лаврів Назар, 66), Мельничук Віталій, Качмар Орест (Корайван Вадим, 46), Качмар Андрій
Група 10
ЛСК «Погонь» (Львів) – «Каменяр» (Кам'янопіль) 4:1
Голи: Яценко (25 з пен.; 81 з пен.); Бойко (85); Касперський (88) – Гарасим (21).
«Погонь»: Вороновський Микола, Марич Максим (Гриновець Владислав, 46; Іжовський Іван, 83), Яценко Олег, Грицик Руслан, Мацюпа Михайло, Білецький Захар (Помірчин Максим, 46), Хмизов Богдан, Бойко Роман, Касперський Андрій, Бурбан Андрій (Бузенюк Володимир, 46), Затхей Андрій (Павлик Богдан, 59)
«Каменяр»: Гасюк Андрій, Степчук Ігор (Лемеха Віталій, 83), Юзв'як Ігор, Рубай Назар, Санницький Микола, Паночко Сергій (Грудень Богдан, 63), Піць Мар'ян, Гарасим Роман, Гірняк Олег (Ткачук Юрій, 46), Клюс Юліан (Хмілевський Олег, 86), Бобик Матвій
Вилучення: Юзв'як (80, друге попередження).