«Динамівці» розгромили «Львів»

28.02.2021 21:55

У 16-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги футболісти «Львова» пропустили 4 голи від київського «Динамо».

ПФК «Львів» – «Динамо» (Київ) 1:4
Голи: Нич (69) – Бесєдін (1); Циганков (36 з пен.); Кендзьора (52); Леднєв (90).
«Львів»: Костик, Грисьо (Ременяк, 82), Махмутович, Міхоубі (Романчук, 46), Якімець, Сабіно (Чиряк, 46), Алваро (Захарків, 59), Довгий (Семенів, 72), Брікнер, Шина, Нич
«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Караваєв (Сідклей, 88), Сидорчук (Шепелєв, 62), Циганков (Леднєв, 72), Шапаренко, Буяльський, Родрігес (Де Пена, 61), Бесєдін (Супряга, 62)
Уже на 50-ій секунді матчу «динамівці» вийшли вперед: після удару Віктора Циганкова з правого флангу голкіпер «Львова» Орест Костик випустив м'яч на ногу Артему Бесєдіну, який відправив кулястого в сітку воріт – 0:1. Невдовзі Міхоубі збив у власній штрафній площі Віталія Буяльського, за що арбітр призначив пенальті. Циганков потужно пробив з 11-метрової позначки – 0:2.

На старті другого тайму Ілля Забарний пробив головою, воротар парирував його удар на ногу Томашу Кендзьорі – 0:3. На 69-ій хвилині Назарій Нич скоротив відставання в рахунку, забивши свій другий гол у цьому сезоні – 1:3. Під завісу зустрічі Богдан Леднєв довів справу до розгрому – 1:4.

У наступному турі, 7-го березня, «Львів» зіграє на виїзді проти луганської «Зорі».