У «Львова» новий тренер

02.03.2021 18:12

Новим головним тренером професіонального футбольного клубу «Львів» став 52-річний український фахівець Анатолій Безсмертний, якому також допомагатиме Едуард Павлов.

Анатолій Петрович замінив на цій посаді Віталія Шумського, з яким припинено співпрацю за обопільною згодою сторін.

Попереднім місцем роботи Безсмертного була друголігова «Черкащина». Окрім цього, в його тренерській кар'єрі значаться такі клуби як «Дніпро» (Черкаси), ФК «Полтава», «Полісся» (Житомир).

«Мені дуже приємно опинитися знову у Львові, де розпочинався мій шлях у великий футбол. Звісно, є невеличке хвилювання, що прийняв таку команду. Команду з амбіціями, достатньо непогану. Ситуація, звісно, у клубу зараз не з найкращих. Тим не менш, будемо працювати. Треба підіймати команду вище у турнірній таблиці. «Львів» на це заслуговує. Сподіваюся, хлопці приймуть ідеї, тенденції футболу, які ми їм пропонуватимемо. Звісно, потрібно покращувати гру в усіх аспектах: як в обороні, так і в атакувальній лінії, зокрема в переходах. Попереду багато роботи», – зазначив новопризначений наставник «синьо-золотих» у коментарі клубній інформаційній службі.

Нагадаємо, після 16-ти турів «Львів» має у своєму активі 12 залікових пунктів та разом з «Інгульцем» ділить останню сходинку турнірної таблиці української Прем'єр-ліги.