«Галицька феєрія»: думки тренерів

03.03.2021 14:59

У розмові з інформаційним центром Львівської Асоціації футболу тренери дитячих команд поділилися враженнями від участі в цьогорічному, вже другому за ліком традиційному всеукраїнському турнірі «Галицька феєрія» серед дітей 2009-го року народження, матчі якого відбулися цього тижня на стадіонах у Львові та Винниках.

Андрій ГРІНЕР, тренер ФК «Карпати» (Львів):
– Такі турніри дають дітям можливість учитися, набиратися досвіду та витривалості, не боятися використовувати на футбольному полі свої індивідуальні здібності. У фіналі кожна команда хоче проявити характер і перемогти. Не скажу, що наша перемога у фінальній зустрічі над «Галичиною» з рахунком 2:1 легка, але вона і не важка. Протистояння львівських команд завжди бойові й принципові. Приємно, що у вирішальній грі суперник дав нам бій. Діти на 60% виконали мої настанови. На помилках вони вчаться і з кожним роком додають у спортивній майстерності. 
Ігор ТАРАСЯК, тренер ДЮФК «Галичина» (Львів):
– «Галицька феєрія» – турнір доволі хорошого рівня зі сильними учасниками. Ігри були цікавими. Звичайно, завжди неприємно програвати у фіналі. Мабуть, нам забракло сили, фізичних якостей, аби переграти «Карпати». Але ми в жодному разі не опускаємо руки. Надалі активно працюватимемо. Для нас це перші змагання на великому футбольному полі. Діти старалися показувати ту гру, яку від них вимагаємо. Є чимало аспектів, над якими потрібно працювати. Загалом від участі в «Галицькій феєрії» залишилися позитивні емоції.

Андрій ІЗАЙ, тренер ДЮФК «Локо» (Ужгород):
– Ми вперше взяли участь у цьому турнірі. Формат 10+1, у якому він пройшов, новий для нас. У принципі все складалося непогано: першу гру на груповому етапі ми виграли, наступну програли, але завдяки кращій різниці забитих і пропущених м’ячів вийшли з першого місця у півфінал, де «Карпати» на класі нас переграли.

У поєдинку за третє місце ми здолали винниківський «Рух» – 2:1. Домінували над суперником, володіли перевагою, багато моментів не реалізували. Я цілком задоволений «Галицькою феєрію» і нашим виступом. Організація супер: усе на високому рівні! Нас усе влаштувало: проживання в затишних, комфортабельних готелях, смачне харчування, футбольне поле в ідеальному стані, хороша погода. Думаю, наступного разу знову візьмемо участь у цьому турнірі.Світлини Ольги ХОХЛОВОЇ.