ДЮФЛ України. Результати матчів 3-5 квітня + ВІДЕО МАТЧІВ

05.04.2021 12:04

ДЮФЛ України. Анонс матчів 3-5 квітня

Еліт-Ліга. Другий етап. Група А2. 2 тур

Результати матчів U17

03.04.2021 КЗ ДЮСШ "Карпати" (Львів) "УФК-Карпати" (Львів)  1:0

Арбітр: Козак Т.М. (Львів) 

Асистенти арбітра: Любінець Р.Д. (Львів) Кравчук П.О. (Хмельницька обл.) 

Спостерігач: Огерчук О.Ф. (Львів)


03.04.2021 ДВУФК (Дніпро) "МФА" (Мукачево) 1:0

03.04.2021 "Динамо" (Київ) "Шахтар" (Донецьк) 0:1

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1ДВУФК (Дніпро) (22)22002:060.0000
2КЗ ДЮСШ Карпати (Львів) (30001887)21101:040.0000
3Шахтар (Донецьк) (24)21101:040.0000
4УФК-Карпати (Львів) (30)21011:130.0000
5МФА (Мукачево) (2140)20020:200.0000
6Динамо (Київ) (4)20020:200.0000


Результати матчів U16

03.04.2021 "УФК-Карпати" (Львів) - "Динамо" (Київ) 1:2

Арбітр: Трач В.Б. (Тернопіль) 

Асистенти арбітра: Федьків О.В. (Львів) Смульський І.А. (Львів) 

Спостерігач: Лютий А.В. (Львів)


03.04.2021 "Шахтар" (Донецьк) ДВУФК (Дніпро) 0:0


03.04.2021 "МФА" (Мукачево) КЗ ДЮСШ "Карпати" (Львів) 6:2

Арбітр: Дорошенко Р.В. (Івано-Франківська) 

Асистенти арбітра: Чучвич Ю.В. (Закарпатська обл.) Біров М.Т. (Закарпатська обл.) 

Спостерігач: Кувік І.О. (Закарпатська обл.)

Голи: Дрезналь 4, Пищур + 24, 55, 66, Стрюков +50 , Кайда 66 – Білевич 17, Касарда 53

МФА: Чорненко, Козачук, Дрезналь (Воробяк 61), Кайда (Лушпінь 69), Пищур (Костик 67), Пономаренко (Муромський 64), Стрюков (Савкін 75), Остроушко, Істомін (Ткачук 65), Гаджієв, Полудняк.
Запасний:Петренко
Тренер: Іван Фізер

«Карпати»: Бочко, Сагієнко, Гайдучок, Кулик, Кусий, Піщулін, Гулка, Ленишин, Вільховий, Білевич, Касарда.
Запасні: Пшик, Гордеєв, Винницький, Рошко, Бугаєв, Костевський, Цар, Баран, Дрозд.
Тренер: Шуга Г.

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1Динамо (Київ) (4)22005:360.0000
2Шахтар (Донецьк) (24)21105:040.0000
3МФА (Мукачево) (2140)21107:340.0000
4УФК-Карпати (Львів) (30)20112:310.0000
5ДВУФК (Дніпро) (22)20112:310.0000
6КЗ ДЮСШ Карпати (Львів) (30001887)20022:1100.0000



Результати матчів U15

03.04.2021 КЗ ДЮСШ "Карпати" (Львів) "УФК-Карпати" (Львів) 1:2

Арбітр: Козак Т.М. (Львів) 

Асистенти арбітра: Любінець Р.Д. (Львів) Кравчук П.О. (Хмельницька обл.) 

Спостерігач: Огерчук О.Ф. (Львів)


03.04.2021 ДВУФК (Дніпро) "МФА" (Мукачево) 2:1

03.04.2021 "Динамо" (Київ) "Шахтар" (Донецьк) 3:2

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1ДВУФК (Дніпро) (22)21103:240.0000
2УФК-Карпати (Львів) (30)21102:140.0000
3Динамо (Київ) (4)21104:340.0000
4Шахтар (Донецьк) (24)21014:430.0000
5МФА (Мукачево) (2140)20111:210.0000
6КЗ ДЮСШ Карпати (Львів) (30001887)20022:400.0000


Результати матчів U14

03.04.2021 "УФК-Карпати" (Львів) - "Динамо" (Київ) 0:0

Арбітр: Трач В.Б. (Тернопіль) 

Асистенти арбітра: Федьків О.В. (Львів) Смульський І.А. (Львів) 

Спостерігач: Лютий А.В. (Львів)


03.04.2021 "Шахтар" (Донецьк) ДВУФК (Дніпро) 4:1


03.04.2021 "МФА" (Мукачево) КЗ ДЮСШ "Карпати" (Львів) 1:1

Арбітр: Дорошенко Р.В. (Івано-Франківська) 

Асистенти арбітра: Чучвич Ю.В. (Закарпатська обл.) Біров М.Т. (Закарпатська обл.) 

Спостерігач: Кувік І.О. (Закарпатська обл.)

Голи: Федоров 4 – Гембарський 13

МФА: Сташків, Дмитрук, Тиж, Сливчук, Теплюк, Угринчук (к), Коляда, Шнайдер (Лящук 50), Мамонов (Ватаманюк 36), Федоров, Тищук.
Запасні: Гунгредер, Яворський, Мішкулинець, Логойда, Няньчук.
Тренер: Сергій Ліснійчук

«Карпати»: Заяць, Мельничук, Газазян, Дзюнь, Курилишин, Приступа, Горіх, Саноцький (Боблиляк 65), Гембарський (Сеньків 35), Кішко, Мужиловський.
Запасні: Орищак, Приступа, Станько, Калагурка, Паньківський, Сеньків, Лях.
Тренер: В.Леськів.

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1Шахтар (Донецьк) (24)220011:260.0000
2УФК-Карпати (Львів) (30)21102:040.0000
3Динамо (Київ) (4)21105:140.0000
4КЗ ДЮСШ Карпати (Львів) (30001887)20112:810.0000
5МФА (Мукачево) (2140)20111:310.0000
6ДВУФК (Дніпро) (22)20022:900.0000


Еліт-Ліга. Другий етап. Група Б1. 2 тур

Результати матчів U17

03.04.2021 "ВІК-Волинь" (ВолодимирВолинський) "Волинь" (Луцьк) 0:0

03.04.2021 ВОДЮСШ (Вінниця) ФК "Львів" (Львів) 1:2

Арбітр: Мартиненко К.А. (Київська обл.) 

Асистенти арбітра: Копаниця П.Ю. (Вінниця) Білаш Н.С. (Вінниця) 

Спостерігач: Король П.П. (Вінниця)

03.04.2021 ДЮСШ "Атлет" (Київ) "Прем'єр-Нива" (Вінниця) 4:1

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1ФК Львів (Львів) (1824)22003:160.0000
2ДЮСШ Атлет (Київ) (1832)21105:240.0000
3Прем`єр-Нива (Вінниця) (2558)21013:430.0000
4ВІК-Волинь (В.-Волинський) (306)20201:120.0000
5Волинь (Луцьк) (43)20110:110.0000
6ВОДЮСШ (Вінниця) (2488)20021:400.0000


Результати матчів U16

03.04.2021 ФК "Львів" (Львів) ДЮСШ "Атлет" (Київ) 5:1

Арбітр: Ткач С.Р. (Хмельницька обл.) 

Асистенти арбітра: Патик О.В. (Львів) Гапчин М.О. (Львів) 

Спостерігач: Кузик А.В. (Львів)

Голи: Квас (10, 65), Герега (29), Пип’як (63), Михайлів (80+2) – Чернишов (15), Бобаль (37 АГ)

ФК “Львів”: Ванівський, Проць (Пипяк, 55), Шута, Микосовський (Батюк, 65), Бідзінський, Висоцький (Фрич, 72), Герега (Михайлів, 60), Вишинський, Лозинський (Герич, 41), Михавко (Процишин, 78), Квас (Пухнатий, 69).

Запасні:  Григорчук,  Панчишин.

Тренери: Роман Гданський, Артем Деркач


03.04.2021 "Прем'єр-Нива" (Вінниця) "ВІК-Волинь" (ВолодимирВолинський) 0:1

03.04.2021 "Волинь" (Луцьк) ВОДЮСШ (Вінниця) 1:0

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1ВІК-Волинь (В.-Волинський) (306)22004:060.0000
2ФК Львів (Львів) (1824)21105:140.0000
3Волинь (Луцьк) (43)21101:040.0000
4Прем`єр-Нива (Вінниця) (2558)20111:210.0000
5ВОДЮСШ (Вінниця) (2488)20111:210.0000
6ДЮСШ Атлет (Київ) (1832)20021:800.0000


Результати матчів U15

03.04.2021 "ВІК-Волинь" (ВолодимирВолинський) "Волинь" (Луцьк) 0:2

03.04.2021 ВОДЮСШ (Вінниця) ФК "Львів" (Львів) 1:0

Арбітр: Мартиненко К.А. (Київська обл.) 

Асистенти арбітра: Копаниця П.Ю. (Вінниця) Білаш Н.С. (Вінниця) 

Спостерігач: Король П.П. (Вінниця)

03.04.2021 ДЮСШ "Атлет" (Київ) "Прем'єр-Нива" (Вінниця) 1:1

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1ВОДЮСШ (Вінниця) (2488)21101:040.0000
2Волинь (Луцьк) (43)21102:040.0000
3ДЮСШ Атлет (Київ) (1832)21106:140.0000
4Прем`єр-Нива (Вінниця) (2558)20201:120.0000
5ФК Львів (Львів) (1824)20110:110.0000
6ВІК-Волинь (В.-Волинський) (306)20020:700.0000


Результати матчів U14

03.04.2021 ФК "Львів" (Львів) ДЮСШ "Атлет" (Київ) 0:0

Арбітр: Ткач С.Р. (Хмельницька обл.) 

Асистенти арбітра: Патик О.В. (Львів) Гапчин М.О. (Львів) 

Спостерігач: Кузик А.В. (Львів)

ФК “Львів”: Ріпак, Кравець, Чеберинчак, Лишак, Василишин (Трухим, 57), Бринь, Браславський, Качмар (Бекерський, 53), Пач (Фоїна, 48), Проказюк (Ревакович, 65), Галушка (Лягоцький, 48). 

Запасні: Доброштан, Блащак, Антошик, Гураль.

Тренери: Михайло Луцишин, Ігор Ільків 


03.04.2021 "Прем'єр-Нива" (Вінниця) "ВІК-Волинь" (ВолодимирВолинський)  1:2

03.04.2021 "Волинь" (Луцьк) ВОДЮСШ (Вінниця) 2:0

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1Волинь (Луцьк) (43)22003:060.0000
2ВІК-Волинь (В.-Волинський) (306)21103:240.0000
3ВОДЮСШ (Вінниця) (2488)21012:230.0000
4ДЮСШ Атлет (Київ) (1832)20201:120.0000
5ФК Львів (Львів) (1824)20110:110.0000
6Прем`єр-Нива (Вінниця) (2558)20021:400.0000


Вища Ліга. Група 4. 12 тур

Результати матчів U17

04.04.2021 "Покрова" (Львів) ФК "Янтарний" (Новояворівськ)  1:1

Арбітр: Юзьків Т.М. (Львівська обл.) 

Асистенти арбітра: Щепанський О.Ю. (Львів) Гой С.Б. (Львів) 

Спостерігач: Бриндза О.О. (Львів)

04.04.2021 СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) ДЮСШ ФА "Тернопіль" (Тернопіль) 1:1

04.04.2021 ДЮСШ "Верес" (Рівне) СДЮСШОР (Ужгород) 2:2

04.04.2021 "Поділля" (Хмельницький) КОЛІФКС (Костопіль)  0:0

04.04.2021 "Буковина" (Чернівці) ФА "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 3:2

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1ДЮСШ ФА Тернопіль (Тернопіль) (33)1072133:9230.0000
2СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) (37)972024:8230.0000
3Буковина (Чернівці) (196)971125:7220.0000
4СДЮСШОР (Ужгород) (32)841314:12130.0000
5ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)103168:13100.0000
6Поділля (Хмельницький) (40)1124511:15100.0000
7КОЛІФКС (Костопіль) (1605)723210:1190.0000
8ДЮСШ Верес (Рівне) (42)822411:2180.0000
9ФК Янтарний (Новояворівськ) (2555)111468:2870.0000
10Покрова (Львів) (1842)1104710:3040.0000


Результати матчів U16

03.04.2021 ДЮСШ ФА "Тернопіль" (Тернопіль) ДЮСШ "Верес" (Рівне) 2:1

Арбітр: Навка Д.Д. (Львів) 

Асистенти арбітра: Боднарчук А.Є. (Львівська обл.) Лепак Б.П. (Львів) 

Спостерігач: Івасяк В.І. (Львів)

04.04.2021 КОЛІФКС (Костопіль) "Буковина" (Чернівці) 0:3

04.04.2021 СДЮСШОР (Ужгород) СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 0:1

05.04.2021 ФА "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) "Поділля" (Хмельницький)

05.04.2021 ФК "Янтарний" (Новояворівськ) "Покрова" (Львів) 

Арбітр: Кузик О.Б. (Львівська обл.) 

Асистенти арбітра: Гичка В.В. (Львів) Гірковий А.В. (Львів) 

Спостерігач: Кусень Р.М. (Львів)

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) (37)10100023:6300.0000
2ДЮСШ ФА Тернопіль (Тернопіль) (33)1071226:13220.0000
3ДЮСШ Верес (Рівне) (42)951324:14160.0000
4Покрова (Львів) (1842)1051419:16160.0000
5Буковина (Чернівці) (196)951320:10160.0000
6ФК Янтарний (Новояворівськ) (2555)1050511:14150.0000
7СДЮСШОР (Ужгород) (32)72146:1070.0000
8ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)91269:2550.0000
9КОЛІФКС (Костопіль) (1605)71065:1530.0000
10Поділля (Хмельницький) (40)90186:2610.0000


Результати матчів U15

04.04.2021 "Покрова" (Львів) ФК "Янтарний" (Новояворівськ) 2:0

Арбітр: Юзьків Т.М. (Львівська обл.) 

Асистенти арбітра: Щепанський О.Ю. (Львів) Гой С.Б. (Львів) 

Спостерігач: Бриндза О.О. (Львів)

04.04.2021 СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) ДЮСШ ФА "Тернопіль" (Тернопіль) 0:3

04.04.2021 ДЮСШ "Верес" (Рівне) СДЮСШОР (Ужгород) 0:5

04.04.2021 "Поділля" (Хмельницький) КОЛІФКС (Костопіль) 3:2

04.04.2021 "Буковина" (Чернівці) ФА "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 2:0

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1ДЮСШ ФА Тернопіль (Тернопіль) (33)1081132:4250.0000
2Буковина (Чернівці) (196)971123:7220.0000
3СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) (37)970228:9210.0000
4Поділля (Хмельницький) (40)1161418:19190.0000
5Покрова (Львів) (1842)1151513:21160.0000
6СДЮСШОР (Ужгород) (32)851220:7160.0000
7ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)103169:13100.0000
8КОЛІФКС (Костопіль) (1605)71156:1540.0000
9ДЮСШ Верес (Рівне) (42)81074:3330.0000
10ФК Янтарний (Новояворівськ) (2555)1101101:2610.0000


Результати матчів U14

03.04.2021 ДЮСШ ФА "Тернопіль" (Тернопіль) ДЮСШ "Верес" (Рівне) 2:0

Арбітр: Навка Д.Д. (Львів) 

Асистенти арбітра: Боднарчук А.Є. (Львівська обл.) Лепак Б.П. (Львів) 

Спостерігач: Івасяк В.І. (Львів)

04.04.2021 КОЛІФКС (Костопіль) "Буковина" (Чернівці) 0:3

04.04.2021 СДЮСШОР (Ужгород) СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) 1:1

05.04.2021 ФА "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) "Поділля" (Хмельницький)

05.04.2021 ФК "Янтарний" (Новояворівськ) "Покрова" (Львів) 

Арбітр: Кузик О.Б. (Львівська обл.) 

Асистенти арбітра: Гичка В.В. (Львів) Гірковий А.В. (Львів) 

Спостерігач: Кусень Р.М. (Львів)

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1ДЮСШ ФА Тернопіль (Тернопіль) (33)1081127:2250.0000
2СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) (37)1054113:3190.0000
3Поділля (Хмельницький) (40)961212:11190.0000
4Буковина (Чернівці) (196)953119:3180.0000
5ДЮСШ Верес (Рівне) (42)932411:11110.0000
6ФА Прикарпаття (Івано-Франківськ)92438:11100.0000
7СДЮСШОР (Ужгород) (32)731312:9100.0000
8ФК Янтарний (Новояворівськ) (2555)102174:2070.0000
9КОЛІФКС (Костопіль) (1605)71242:1450.0000
10Покрова (Львів) (1842)100197:3110.0000

Перша Ліга. Група 4. 12 тур

Результати матчів U17

03.04.2021 "Галичина" (Львів) "Адреналін" (Луцьк)  3:1

Арбітр: Кошик В.В. (Тернопіль)

Асистенти арбітра: Гірковий А.В. (Львів) Янішевська І. (Львів)

Спостерігач: Бриндза О.О. (Львів)

03.04.2021 СДЮШОР-4 (Львів) АФУРР-Минай (с.Минай) 0:2

Арбітр: Родін І.О. (Хмельницька обл.)

Асистенти арбітра: Чіх В. (Львівська обл.) Гой А. (Львів)

Спостерігач: Холявко Ю.С. (Львів)


03.04.2021 ФК "Вараш" (Вараш) "Динамо" (Львів) 0:1

03.04.2021 АФУРР (с.Минай) "Рух" (Винники) 2:2

03.04.2021 ФЦ "Ковель-Волинь" (Ковель) ФК "Миколаїв" (Миколаїв, Львівська обл.) 2:2

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1АФУРР-Минай (с. Минай) (30001712)1292149:11290.0000
2Рух (Винники Львівська) (477)1291243:13280.0000
3Динамо (Львів) (936)1281328:12250.0000
4Галичина (Львів) (1967)1262424:23200.0000
5СДЮШОР-4 (Львів) (38)1261522:16190.0000
6АФУРР (с. Минай) (30001775)1261518:21190.0000
7ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) (22003524)1253423:18180.0000
8Адреналін (Луцьк) (22003599)1230913:4790.0000
9ФК Миколаїв (Миколаїв (Львівська обл.)) (2502)1212912:4450.0000
10ФК Вараш (Вараш)12011110:3710.0000


Результати матчів U15

03.04.2021 "Галичина" (Львів) "Адреналін" (Луцьк)  1:1

Арбітр: Кошик В.В. (Тернопіль)

Асистенти арбітра: Гірковий А.В. (Львів) Янішевська І. (Львів)

Спостерігач: Бриндза О.О. (Львів)

03.04.2021 СДЮШОР-4 (Львів) АФУРР-Минай (с.Минай) 2:4

Арбітр: Родін І.О. (Хмельницька обл.)

Асистенти арбітра: Чіх В. (Львівська обл.) Гой А. (Львів)

Спостерігач: Холявко Ю.С. (Львів)


03.04.2021 ФК "Вараш" (Вараш) "Динамо" (Львів) 0:1

03.04.2021 АФУРР (с.Минай) "Рух" (Винники) 0:5

03.04.2021 ФЦ "Ковель-Волинь" (Ковель) ФК "Миколаїв" (Миколаїв, Львівська обл.) 1:0

КомандаІгорВНПР/МОЧГ
1АФУРР-Минай (с. Минай) (30001712)12120044:11360.0000
2Рух (Винники Львівська) (477)12101131:11310.0000
3ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) (22003524)1271419:11220.0000
4Галичина (Львів) (1967)1261518:12190.0000
5Динамо (Львів) (936)1251618:22160.0000
6ФК Вараш (Вараш)1233626:27120.0000
7СДЮШОР-4 (Львів) (38)1232723:28110.0000
8АФУРР (с. Минай) (30001775)1223720:3890.0000
9Адреналін (Луцьк) (22003599)122288:2580.0000
10ФК Миколаїв (Миколаїв (Львівська обл.)) (2502)1222811:3380.0000