«Реальний футбол» – на «Першому Західному»!

05.04.2021 17:40

У понеділок, 19-го квітня, одразу після старту чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини, вийде в ефір перший у новому сезоні випуск «Реального футболу».

Програма, тривалістю 45 хвилин, традиційно виходитиме о 22:00 на наших YouTube-каналі, Facebook-сторінці та в ефірі телеканалу «Перший Західний».   

Відповідний договір про співпрацю підписали Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко та директорка «Першого Західного» Ольга Цап.

«Перший Західний» – канал, організований Львівською обласною радою. Хочемо, щоби на ньому з'явився спортивний контент, а саме телевізійна програма «Реальний футбол». Висвітлюватимемо через цей телеканал футбольні новини. Це взаємовигідна співпраця, що сприятиме зростанню аудиторії не лише «Першого Західного», а й «Реального футболу», – зазначив Олександр Якович.

Ольга Цап підкреслила: «Реальний футбол» – проєкт, який є хорошою нагодою для розвитку прямоефірного мовлення. «Разом із його запуском ми, зокрема, збільшуємо свою чоловічу аудиторію, залучаємо молодь, яка також любить спорт мільйонів. Водночас контент стає різноплановим. Для нас це ще одна якісна співпраця, спільний продукт зі Львівською Асоціацією футболу. Спільними зусиллями зробимо його цікавішим. Обіцяємо телеглядачам насамперед нестандартну подачу актуальної і цікавої інформації», – наголосила Ольга Любомирівна.

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.

Ярослав 05.04.2021 19:03

Сучасно,прогресивно і в інтересах тисяч вболівальників!Молодці!