Олег ШПУР: «До нас приїдуть топові футбольні академії»

07.04.2021 12:58

Наступного тижня розпочнеться масштабний традиційний дитячий турнір із футболу «Leo Cup». Про його особливості, місце і терміни проведення інформаційному центру Львівської Асоціації футболу розповів Олег Шпур – спортивний директор «Клубу Лева» – головного організатора цих змагань.

– «Leo Cup» відбудеться третій рік поспіль. Постійно розвиваємо, вдосконалюємо цей турнір, видозмінюємо його формат, аби зацікавити якомога більше дітей і тренерів. Якщо торік ми зібрали у трьох вікових групах близько 40-ка команд, то цьогоріч їх буде 120 у чотирьох. До нас приїдуть топові футбольні академії з різних куточків України – від одеського «Чорноморця» до київського «Динамо» та донецького «Шахтаря», а також «Буйкани» з Молдови. 

Спершу поділимо всіх учасників на групи. Команди, які посядуть у групах перші-треті місця, потраплять у Gold-лігу, всі інші – в Silver-лігу. Кожен повинен відчути футбольне свято, боротися за престижні кубки, а не грати, скажімо, за 29-30-те місця.

Поєдинки «Leo Cup» відбудуться на одній із найкращих локацій у нашій країні – на всім відомій навчально-тренувальній базі львівського «Руху» у Винниках. З 15-го по 18-те квітня змагатимуться колективи дітей 2010-2012-го, з 22-го по 25-те квітня – 2011-2013-го років народження.

Всі ігри транслюватимуться на нашому YouTube-каналі, робитимемо відеоогляди кожного матчу, фото, на іграх працюватимуть диктор і коментатор.

Зробимо все можливе для того, аби максимально відповідально дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії коронавірусу й уникати скупчень людей.

Окрім ексклюзивних кубків і медалей, передбачено чимало індивідуальних нагород, різноманітних призів від наших партнерів. Найкращі тренер і гравець турніру отримають абсолютно безкоштовну путівку в Хорватію на 10 днів, кожен із тренерів – безкоштовний відпочинок зі сім'єю у Славську в Карпатах.

Стараємося, щоби все було на найвищому рівні і «Leo Cup» став одним із найвідоміших турнірів в Україні.