Вольова кубкова мирова «феніксів»

07.04.2021 16:57

Футболісти підмонастирського «Фенікса» на заключних хвилинах у меншості вирвали нічию у першому матчі 1/4 фіналу Кубку України серед аматорських команд сезону-2020/2021 проти «Ниви» з Бузової Київської області.

«Нива» (Бузова) – «Фенікс» (Підмонастир) 1:1
Голи: Сомов (38) – Протасенко (87).
Нереалізований пенальті: Скепський (66, повз ворота).
«Нива»: Сітало Сергій, Скляренко Іван, Миколаюк Євген (Скепський Денис, 46; Зуєвич Сергій, 88), Таран Анатолій, Турчанов В'ячеслав, Пластун Володимир, Загалевич Дмитро (Шурай Дмитро, 46), Сокол Владислав, Коропецький Василь (Головатенко Андрій, 56), Зозуля Андрій (Ємельянов Віталій, 88), Сомов Іван
«Фенікс»: Литвин Назар, Заліпа Юрій, Ощипко Ігор, Гриб Андрій, Протасенко Андрій (Сметанка Андрій, 90+2), Білий Олег, Багдай Роман, Салюк Сергій, Репета Юрій (Бабатунде Адель, 72), Гнатів Роман (Міщук Остап, 78), Фещук Максим
Вилучення: Заліпа (84, друге попередження).
Команди одразу задали грі жвавого темпу, що тримався впродовж усього першого тайму. На 12-ій хвилині Андрій Гриб ударив здалеку – над поперечиною. На 15-ій хвилині зльоту з лінії штрафної площі вистрілив Дмитро Загалевич – голкіпер Назар Литвин забрав шкіряного.

Згодом Сергій Сітало вибив кулаками кулястого після прострілу Андрія Протасенка з правого флангу. На 36-ій хвилині Євген Миколаюк з далекої відстані пробив у руки Литвину. А вже за мить господарі вийшли вперед: Андрій Зозуля подав із правого краю футбольного поля, а нападник Іван Сомов головою спрямував м'яч у дальній кут воріт – 1:0.

Другу половину зустрічі активніше розпочали «нивівці», регулярно загострюючи гру біля воріт «феніксів». На 65-ій хвилині Олег Білий у власному карному майданчику збив у підкаті Зозулю, за що арбітр призначив пенальті у ворота гостей. Однак досвідчений Денис Скепський пробив з 11-метрової позначки повз ворота.

Під завісу поєдинку другу жовту картку отримав захисник Юрій Заліпа. Це лише розлютило підмонастирців, які миттю зрівняли рахунок: після скидки Романа Багдая Протасенко підхопив шкіряного у володіннях суперників і влучно пробив у дальній кут – 1:1.

Отож, тепер усе вирішиться в матчі-відповіді, в середу, 14-го квітня.