«Карпатівці» обіграли «Довбуш»

10.04.2021 18:39

У 9-му турі чемпіонату України серед аматорських команд сезону-2020/2021 львівські «Карпати» під керівництвом Андрія Тлумака в рідних стінах здобули вольову перемогу над чернівецьким «Довбушем».

ТзОВ ФК «Карпати» (Львів) – УСК «Довбуш» (Чернівці) 2:1
Голи: Деревльов (45+1 з пен.); Николишин (58) – Тодорович (42).
«Карпати»: Кучинський Максим, Николишин Роман, Дударенко Олександр, Фляк Юрій, Борик Андрій, Тітунін Андрій (Терлецький Андрій, 70), Садоха Володимир, Богач Ігор, Деревльов Костянтин (Грицак Назар, 85), Ілюк Остап, Малецький Назарій
«Довбуш»: Степаненко Богдан, Давидяк Віталій, Геник Микола, Стрільчук Ілля, Рудич Валентин, Тодорович Олександр, Шевчук Юрій, Масікевич Віктор, Меркушов Артем, Жумига Олександр, Дучак Дмитро (Ватаманюк Владислав, 73)
У першій половині зустрічі загалом була рівна гра. Лише перед свистком на перерву команди обмінялися голами. На 42-ій хвилині Олександр Тодорович пробив із кута воротарського майданчика, кулястий рикошетом від гравця львівської команди залетів у ворота – 0:1.

За мить під час кутового гості збили у власній штрафній площі Ігоря Богача, за що арбітр призначив пенальті в їхні ворота. Вирок з 11-метрової позначки чітко виконав Костянтин Деревльов – 1:1.

На старті другого тайму львів'яни пробили зі штрафного, голкіпер відбив м'яч перед собою, а Роман Николишин удало зіграв на добиванні – 2:1.

У наступному турі аматорського чемпіонату України «Карпати» поміряються силами з лідером «Юністю» з Верхньої та Нижньої Білок.