«Львів» поступився «Ворсклі»

11.04.2021 16:03

У 21-му турі чемпіонату української Прем'єр-ліги футболісти «Львова» зазнали на виїзді мінімальної поразки від полтавської «Ворскли».

«Ворскла» (Полтава) – ПФК «Львів» 2:1
Голи: Кане (48); Кулач (50) – Довгий (74).
«Львів»: Ільющенков, Махмутович, Семенів (Ременяк, 68), Якімець, Грисьо (Сабіно, 82), Романчук, Брікнер (Довгий, 62), Бусько (Лобай, 83), Чиряк, Алваро (Ренан, 60), Нич
Перший тайм завершився без голів, а от другий розпочався для львів'ян невдало. На 48-ій хвилині Ібрагім Кане підхопив м'яч у штрафній площі і пробив у ближній кут воріт – 1:0. За мить Владислав Кулач подвоїв перевагу господарів, завдавши влучного удару з-за меж карного майданчика – 2:0.

На 74-ій хвилині гри гості скоротили відставання в рахунку: Олексій Довгий на дальній стійці головою переправив шкіряного в сітку – 2:1.

У наступному турі, в п'ятницю, 16-го квітня, ПФК «Львів» прийме вдома «Олександрію».