Бомбардири Меморіалу Юста-2021

12.04.2021 15:31

Нападник підмонастирського «Фенікса» Максим Фещук із 13-ма забитими м'ячами став найкращим бомбардиром цьогорічного турніру пам'яті Ернеста Юста.

Друге місце в рейтингу голеадорів Меморіалу Юста сезону 2021-го року посів Ігор Балух із «Миколаєва» (12 голів), третє – Віталій Патуляк із «Куликова» (10 голів). Цікаво, що Балух забивав у кожному поєдинку миколаївців на Меморіалі Юста-2021, окрім чвертьфіналу, коли «Миколаїв» зіграв 0:0 із «Феніксом».

Загалом у цьому турнірі футболісти забили 603 голи у 135-ти матчах.  Із них 473 – на груповому етапі, 7 – у стикових матчах за право грати в 1/16 фіналу, 64 – в іграх 1/16 фіналу, 41 – в 1/8 фіналу, 10 – у чвертьфіналі, 7 – у півфіналі, 1 – у фіналі. Середня результативність 4,4 гола за гру.

278 разів футболісти відзначалися влучними ударами в перших таймах, 44 рази вони забивали з пенальті (9 одинадцятиметрових штрафних ударів не реалізовано). Окрім цього, зафіксовано 9 автоголів.

61 раз гравці оформлювали дублі, 16 – хет-трики, двічі – покери і лише раз пента-трик (5 голів в одній грі на рахунку Юрія Верещака, який грав за давидівський «Корміл»).