Мирова «Чайки» і «Карпат»

30.04.2021 18:16

У 20-му турі чемпіонату Другої ліги України львівські «Карпати» під керівництвом Любомира Вовчука зіграли на виїзді внічию з «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки Київської області.

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) – ТзОВ КПФ «Карпати» (Львів) 1:1
Голи: Погранічний (60) – Бичек (36).
Нереалізований пенальті: Стень (80, воротар).
«Карпати»: Горох, Мудрик, Калинчук, Слива, Береза (Даніловський, 70), Степанчук (Підгурський, 62), Гудзінський, Бичек, Стень, Сущак (Лісовик, 58), Енете
На 36-ій хвилині гри після подачі з кутового Костянтин Бичек ударом головою переправив кулястого у ворота – 0:1. У другому таймі господарі зрівняли рахунок: Тимур Погранічний скористався навісом партнера – 1:1. Незадовго до фінального свистка львів'яни заробили пенальті, однак Сергій Стень, пробиваючи з 11-метрової позначки, не зміг переграти голкіпера.

В наступному турі, 8-го травня, «Карпати» зіграють на виїзді проти луцької «Волині-2».