Конференція ЛАФ: підбиття підсумків роботи

04.05.2021 16:44

У конференц-залі «Гранд-готелю» Львова відбулася чергова щорічна звітно-підсумкова конференція Львівської Асоціації футболу.

На її початку вшанували хвилиною мовчання пам'ять футбольних особистостей Львівщини, які відійшли у вічність у 2020-2021-му роках.

До складу президії ввійшли Голова Львівської Асоціації футболу Олександр Шевченко, його перший заступник Ярослав Грисьо і перший віце-президент Української асоціації футболу, заслужений майстер спорту України Анатолій Дем'яненко.

Делегати конференції заслухали і затвердили звіт Виконавчого комітету ЛАФ, звіт Ревізійної комісії про фінансово-господарську діяльність Львівської Асоціації футболу та звіт Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка за 2020-ий рік, визнавши їхню роботу доброю.
Олександр Якович наголосив на тому, що за звітний період в умовах пандемії коронавірусу спільними зусиллями успішно проведено чемпіонат і Кубок Львівщини з дотриманням усіх карантинних вимог, а також за його ініціативи й особистого фінансового сприяння неодноразово надано матеріальну допомогу дитячим будинкам, футбольним ветеранам, запроваджено чимало новацій, зокрема, систему відеоповторів арбітра за аналогом VAR.

Водночас делегати конференції рекомендували всім районним і міським федераціям футболу провести реорганізацію власного футбольного господарства у відповідності до адміністративно-територіальної реформи, внаслідок якої у Львівській області замість 20-ти сформовано 7 районів. Нагадаємо: в контексті цього вже створено Асоціації футболу Яворівського та Самбірського районів.

Під завершення конференції Олександр Шевченко вручив пам'ятний подарунок очільнику Асоціації футболу Яворівського району, керівнику Комітету жіночого футболу ЛАФ Мирослав Дорошу з нагоди його 60-річчя.

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.