Календар Першої ліги Львівщини-2021

11.05.2021 13:55

КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2021 РОКУ. ПЕРША ЛІГА. ДОРОСЛІ КОМАНДИ

Перше коло

ПІДГРУПА А

Перший тур

8 травня – субота

1. «Жупан» Винники – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька (27.06.21 р.)

2. «Лео-Кераміка» Львів – «Богун» Броди (09.05.2021 р. – неділя)

3. «Сокіл» Золочів – «Легінь» Брюховичі  

4. «Шахтар» Червоноград –  ФСК «Яворів»

5.  «Гірник» Новояворівськ – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів


Другий тур

16 травня – неділя 

6. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів 

7. ФСК «Яворів» – «Гірник» Новояворівськ (15.05.2021 р. – субота)

8. «Легінь» Брюховичі – «Шахтар» Червоноград   

9. «Богун» Броди – «Сокіл» Золочів 

10.  «Лео-Кераміка» Львів – «Жупан» Винники   


Третій тур

23 травня – неділя 

11. «Лео-Кераміка» Львів – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька 

12. «Сокіл» Золочів – «Жупан» Винники    

13. «Шахтар» Червоноград – «Богун» Броди (22.05.2021 р. – субота) 

14. «Гірник» Новояворівськ – «Легінь» Брюховичі (22.05.2021 р. – субота)

15. «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів – ФСК «Яворів»


Четвертий тур

29 травня субота

16. ФСК «Яворів» – ФК «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька  

17. «Легінь» Брюховичі – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів   

18. «Богун» Броди – «Гірник» Новояворівськ

19. «Шахтар» Червоноград – «Жупан» Винники (30.05.2021 р. – неділя) 

20. «Сокіл» Золочів – «Лео-Кераміка» Львів (30.05.2021 р. – неділя)


2 червня – середа. Резервний день.


П’ятий тур

6 червня – неділя

21. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Сокіл» Золочів    

22. «Шахтар» Червоноград – «Лео-Кераміка» Львів

23.  «Гірник» Новояворівськ – «Жупан» Винники (03.06.2021 р. – четвер)

24. «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів – «Богун» Броди  

25.  ФСК «Яворів» – «Легінь» Брюховичі  

                             

Шостий тур

13 червня – неділя

26. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Легінь» Брюховичі       

27. «Богун» Броди – ФСК «Яворів»

28.  «Жупан» Винники – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів

29.  «Лео-Кераміка» Львів – «Гірник» Новояворівськ (12.06.2021 р. – субота)

30. «Сокіл» Золочів – «Шахтар» Червоноград   


Сьомий тур

21 червня – понеділок

31. «Шахтар» Червоноград – «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька

32. «Гірник» Новояворівськ – «Сокіл» Золочів 

33. «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів – «Лео-Кераміка» Львів

34. ФСК «Яворів» – «Жупан» Винники

35. «Легінь» Брюховичі – «Богун» Броди  

    

                                       28 червня –  понеділок.  Резервний день.


Восьмий тур

4 липня – неділя 

36. «Карпати-Кам’янка» Кам’янка-Бузька – «Богун» Броди       

37. «Жупан» Винники – «Легінь» Брюховичі  

38. «Лео-Кераміка» Львів – ФСК «Яворів»

39. «Сокіл» Золочів – «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів

40. «Шахтар» Червоноград – «Гірник» Новояворівськ (03.07.2021 р. – субота)


Дев’ятий тур

11 липня – неділя 

41. «Гірник» Новояворівськ – «Карпати-Кам’янка» Кам'янка-Бузька (10.07.2021 р.)

42. «Новояричівська ТГ» Запитів/Новий Яричів – «Шахтар» Червоноград   

43.  ФСК «Яворів» – «Сокіл» Золочів (28.06.2021 р.)

44. «Легінь» Брюховичі – «Лео-Кераміка» Львів   

45. «Богун» Броди – «Жупан» Винники

ПІДГРУПА Б

Перший тур

9 травня – неділя

1. СКК «Пісочна» – «Газовик-Хуртовина» Комарно

2. «Вишня» Судова Вишня – CК «Дубляни» Самбірський р-н  

3. СКК «Демня» – «Сокіл» Сокільники (10.05.2021 р. – понеділок)

4. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – ФК «Мостиська»

5. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СК «Нафтовик» Борислав (10.06.2021 р. – четвер)


Другий тур

16 травня – неділя 

6. ФК «Мостиська» – ФК «Ходорів/Вовчатичі» (15.05.2021 р. – субота)

7. «Сокіл»  Сокільники  – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів

8. СКК «Демня» – CК «Дубляни» Самбірський р-н (15.05.2021 р. – субота)

9. «Газовик-Хуртовина» Комарно – «Вишня» Судова Вишня

10. ФОК «Городок» – СКК «Пісочна»


Третій тур

22 травня – субота

11. «Вишня» Судова Вишня – ФОК «Городок»  

12. СКК «Демня» – «Газовик-Хуртовина» Комарно (23.05.2021 р. – неділя)

13.  СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – CК «Дубляни» Самбірський р-н

14. «Сокіл» Сокільники – ФК «Ходорів/Вовчатичі»

15. ФК «Мостиська» – СК «Нафтовик» Борислав  


Четвертий тур

30 травня неділя

16. СК «Нафтовик» Борислав – «Сокіл» Сокільники

17. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – CК «Дубляни» Самбірський р-н  (26.05.2021 р. – середа)

18. «Газовик-Хуртовина» Комарно – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів   

19. ФОК «Городок» – СКК «Демня» (29.05.2021 р. – субота)

20. СКК «Пісочна» – «Вишня» Судова Вишня


П’ятий тур

6 червня –  неділя

21. СКК «Демня» – СКК «Пісочна»  

22. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – ФОК «Городок»  

23. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – «Газовик-Хуртовина» Комарно

24. СК «Нафтовик» Борислав – CК «Дубляни» Самбірський р-н  

25. ФК «Мостиська» – «Сокіл» Сокільники (05.06.2021 р. – субота)

                             

                                    10 червня –  четвер. Резервний день.


Шостий тур

13 червня – неділя

26. ФК «Мостиська» – CК «Дубляни» Самбірський р-н  (15.06.2021 р. – вівторок)

27. «Газовик-Хуртовина» Комарно – СК «Нафтовик» Борислав 

28. ФОК «Городок» – ФК «Ходорів/Вовчатичі»

29. СКК «Пісочна» –  СОК «Пульс-Авангард» Жидачів   

30. «Вишня» Судова Вишня – СКК «Демня»  


Сьомий тур

19 червня – субота

31. СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – «Вишня» Судова Вишня

32. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СКК «Пісочна»  

33. СК «Нафтовик» Борислав – ФОК «Городок»  

34.  ФК «Мостиська» – «Газовик-Хуртовина» Комарно                            

35. CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Сокіл» Сокільники

    

Восьмий тур

27 червня – неділя 

36. «Газовик-Хуртовина» Комарно – «Сокіл» Сокільники  

37. ФОК «Городок» – ФК «Мостиська» (26.06.2021 р. – субота)

38. СКК «Пісочна» – СК «Нафтовик» Борислав 

39. «Вишня» Судова Вишня – ФК «Ходорів/Вовчатичі»

40. СКК «Демня» – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів   


Дев’ятий тур

4 липня – неділя 

41. ФК «Ходорів/Вовчатичі» – СКК «Демня»  

42. СК «Нафтовик» Борислав – «Вишня» Судова Вишня

43. ФК «Мостиська» – СКК «Пісочна»  (03.07.2021 р. – субота)                             

44. «Сокіл» Сокільники – ФОК «Городок»  

45.  CК «Дубляни» Самбірський р-н – «Газовик-Хуртовина» Комарно


Десятий тур

11 липня –  неділя

46. ФОК «Городок» – CК «Дубляни» Самбірський р-н 

47. СКК «Пісочна» – «Сокіл» Сокільники  

48. «Вишня» Судова Вишня – ФК «Мостиська»   

49. СКК «Демня» – СК «Нафтовик» Борислав 

50.  СОК «Пульс-Авангард» Жидачів – ФК «Ходорів/Вовчатичі» 


Одинадцятий тур

18 липня – неділя  

51. СК «Нафтовик» Борислав – СОК «Пульс-Авангард» Жидачів

52. ФК «Мостиська» – СКК «Демня» (26.05.2021 р. – середа)

53. «Сокіл» Сокільники – «Вишня» Судова Вишня

54. CК «Дубляни» Самбірський р-н – СКК «Пісочна» 

55. «Газовик-Хуртовина» Комарно – ФОК «Городок»  (10.06.2021 р. – четвер)


Початок матчів: вихідні – 16:00, робочі дні – 17:00.


Комітет проведення змагань Львівської Асоціації футболу.