Прем'єр-ліга Львівської області

Сезон-2021. Дорослі склади

ТУР 3

ФК «Куликів» (Куликів) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 3:1

Голи: Патуляк (62) – Дмитрух (36, автогол); Гордійчук (60); Білий (69, автогол).

ФК «Куликів»: Марчук Андрій, Радюк Тарас, Гусак Мирослав, Михальчук Ростислав, Дещиця Іван (Дикий Іван, 81), Гірський Степан, Макогон Павло, Майовецький Руслан-Роман (Бойко Назар, 90+1), Микитин Віталій (Деревецький Дмитро, 72), Патуляк Віталій (Бойко Роман, 78), Дева Андрій (Максимик Олег, 67)

«Юність»: Жук Андрій, Гаврушко Іван, Грось Остап, Білий Роман, Дмитрух Віталій, Богданов Микола (Лебеденко Андрій, 71), Теплий Віталій, Гордійчук Павло (Набізада Омар, 71), Равлик Віталій (Гладкий Володимир, 58), Іванченко Богдан, Панасюк Олег (Войтович Володимир, 58)

Як і очікувалося, цей поєдинок вийшов бойовим. Ще б пак! Адже зустрічалися команди, які борються за чемпіонство. Сильнішими в цій дуелі виявилися куликівці.

На 36-ій хвилині матчу Віталій Патуляк пробив зі штрафного, Андрій Жук відбив шкіряного на Ростислава Михальчука. Ростислав із близької відстані завдав удару, Віталій Дмитрух намагався врятувати свою команду, однак спрямував кулястого у власні ворота – 1:0.

У другому таймі «білки» зрівняли рахунок: Павло Гордійчук скористався помилкою захисників – 1:1. Та вже за мить Патуляк знову вивів господарів уперед, отримавши пас від Степана Гірського й красиво поціливши в «дев'ятку» – 2:1. Невдовзі рахунок став 3:1 через незлагоджені дії Андрія Жука та Романа Білого, який зрізав м'яч у свої ворота.

МФК «Галичина» (Дрогобич) – ДЮШ «Львів» (Львів) 1:0

Гол: Даців (67).

МФК «Галичина»: Чопко Роман, Трусевич Віталій, Ільків Ігор, Тарасович Тарас (Бреньо Вадим, 90+3), Шпирка Роман, Бутим Іван (Болюк Владислав, 90), Лещинський Роман, Рудавець Тарас (Даців Василь, 65), Міхеєв Дмитро (Сурник Володимир, 62), Даньків Андрій, Шакалець Андрій (Яджин Дмитро, 44)

ДЮШ «Львів»: Ольховий Ілля, Алфьоров Олег (Сидоров Олег, 63), Михайлів Євген, Хімчак Максим, Демків Станіслав (Малець Андрій, 75), Боберський Ростислав (Давидов Сергій, 46), Мудрий Максим (Гураль Роман, 64), Михайлів Роман, Пилипишин Назар (Ювхимець Роман, 46), Яців Денис (Сидор Назар, 46), Мавдрик Роман

У другому таймі Іван Бутим поборовся в центрі футбольного поля за м'яч, прокинув його вперед, а Василь Даців відправив кулястого у ворота – 1:0.