Кубок і Прем'єр-ліга Львівщини, «аматори»: контури змагань

08.06.2021 17:16

У Будинку футболу Львівщини відбулася традиційна зустріч Голови Львівської Асоціації футболу Олександра Шевченка з президентами і представниками футбольних клубів обласної Прем'єр-ліги, під час якої обговорили важливі організаційні моменти.

Передбачено, що перше коло «прем'єрки» завершиться 30-го червня, а друге розпочнеться 8-го серпня. Календар другої половини чемпіонату зазнає суттєвих змін, оскільки чимало команд братимуть участь у всеукраїнських аматорських змаганнях.

Так, у чемпіонаті України серед аматорів сезону-2021/2022, старт якого заплановано на 7-ме серпня, змагатимуться «Юність» (Верхня/Нижня Білка), «Фенікс» (Підмонастир) і ФСК «Самбір». У Кубку України серед аматорів сезону-2021/2022, який стартує 18-го серпня, боротимуться за трофей ФК «Миколаїв» та ФК «Куликів».
Окрім цього, на друге коло Прем'єр-ліги Львівщини може заявитися команда «Рух U-21» (Львів). Зі слів генерального директора «Руха» Ігоря Дедишина, такий крок зумовлений тим, що з наступного сезону чемпіонату УПЛ (U-21) не буде, а перспективній молоді необхідні регулярний тренувальний процес та ігрова практика. Остаточне рішення щодо участі «рухівської» молодіжки в обласному чемпіонаті буде прийнято до кінця цього тижня після погодження звітного питання президентами футбольних клубів обласної «прем'єрки».

Також заплановано, що в липні відбудеться попередній етап Кубку Львівської області, в якому можуть узяти участь команди Першої, Другої і Третьої ліг Львівщини. Прем'єрлігові колективи розпочнуть свій кубковий шлях з 1/8 фіналу (1-го серпня).

Світлини Михайла ПАХОЛЮКА.