Вольова звитяга «Корміла»

09.06.2021 19:17

Поступаючись після першого тайму з рахунком 0:2, футболісти давидівського «Корміла» в перенесеному матчі 5-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області серед дорослих команд сезону-2021 на заключній хвилині гри вирвали перемогу у вихованців «Львова».

ДЮШ ФК «Львів» – «Корміл» (Давидів) 2:3
Голи: Мудрий (17 з пен.); Малець (31) – Цюпка (53); Шандра (80); Слобода (90+4 з пен.).
«Львів»: Бугай Савас, Малець Андрій, Сидоров Олег, Хімчак Максим, Демків Станіслав, Боберський Ростислав (Пайтак Данило, 65), Мудрий Максим, Пилипишин Назар (Дивидов Сергій, 65), Пентелейчук Дмитро, Мартинюк Дем'ян (Задорожній Максим, 46), Малецький Павло (Довбецький Денис, 83)
«Корміл»: Данилів Віталій, Стасишин Назар (Харкевич Юрій, 68), Чучман Станіслав, Брода Остап, Гірний Святослав, Штурин Олег, Шандра Олег (Бекеша Ігор, 90+5), Цицик Володимир (Деда Мирослав, 55), Горошко Михайло (Слобода Степан, 52), Цюпка Назар, Козел Юрій
Для давидівців це був перший поєдинок під керівництвом нового головного тренера Руслана Брунця, який отримав чимало інформації для роздумів над підготовкою команди. Гості жваво розпочали гру, а на 12-ій хвилині Юрій Козел забив гол, однак арбітр Богдан Горошко не зарахував це взяття воріт через положення поза грою.

Невдовзі львів'яни заробили пенальті: капітан «Корміла» Станіслав Чучман збив суперника у власній штрафній площі. Вирок з 11-метрової позначки реалізував Максим Мудрий – 1:0. На 30-ій хвилині Андрій Малець у високому стрибку ударом головою замкнув подачу партнера з кутового – 2:0.

У перерві матчу Руслан Брунець провів зі своїми підопічними серйозну чоловічу розмову, тож у другій половині зустрічі вони не лише відігралися, а й вирвали перемогу. На 53-ій хвилині Назар Цюпка після кутового з декількох метрів увігнав кулястого в сітку – 2:1. На 80-ій Олег Шандра красиво пробив здалеку – 2:2.

У компенсований час давидівці заробили пенальті, який упевнено реалізував Степан Слобода – 2:3, непроста, але тим цінніша звитяга команди з Давидова. Загалом друга в сезоні для них і перша на чолі з новим наставником.
lolik 10.06.2021 11:58