Тремти, Європо: Україна на Євро-2020!

11.06.2021 09:47

Сьогодні стартує чемпіонат Європи з футболу. Українські збірники розпочнуть свій шлях на цьому турнірі в неділю, 13-го червня, матчем проти опонентів із Нідерландів.

Відрадно, що кольори головної команди нашої країни захищатиме львів’янин Роман Яремчук, на рахунку якого вже 24 поєдинки і 8 голів у футболці національної збірної. Сьогодні згадаємо вихованців львівського футболу, які в різні періоди за часів Незалежності гідно несли синьо-жовтий стяг.

Серед них найбільше матчів (71) за «синьо-жовтих» провів Андрій Гусін, забивши 9 голів. 52 поєдинки в активі Олега Лужного, який виводив наших хлопців на поле з капітанською пов’язкою. Кувати перемоги національній збірній України допомагали уродженці Львівщини Володимир Єзерський (39 ігор, 2 голи), Василь Кардаш (14 матчів), Андрій Василитчук, Богдан Шуст (по 4 матчі), Юрій Вірт, Мар’ян Швед (по 2 матчі) й вихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Чигринський (29 ігор) та Олександр Чижевський (1 поєдинок).

Наші футбольні герої завжди славилися непоступливим характером і жагою до перемог, доводячи на футбольних полях, що вони – козацького роду. Кожна їхня звитяга, кожен тріумф досі зігрівають серця українців. Пишаємося ними!

Віримо в нове покоління національної збірної України й очікуємо від підопічних Андрія Шевченка подвигів на чемпіонаті Європи! Хлопці, вся країна з вами!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!