Львівська Асоціація футболу підтримала позицію Андрія Павелка

11.06.2021 12:31

Львівська Асоціація футболу підтримала пропозицію очільника Будинку футболу України Андрія Павелка затвердити футбольні символи України та дякує йому за чітку проукраїнську позицію!

Таке рішення надзвичайно важливе, адже сприяє об'єднанню українців від Криму, Донецька, Луганська до Львова. В єдності сила української нації! Слава Україні! Героям Слава!

«Щойно Виконком УАФ одноголосно – 45 членів «за» – підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine», на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб – карта України з Тризубом у центрі. 

Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших уболівальників у рідній країні і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять у собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням! Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!», – зазначив Андрій Павелко на своїй Facebook-сторінці.