Стрий переграв Самбір

12.06.2021 19:27

У 8-му турі чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області серед дорослих команд сезону-2021 стрийська «Скала 1911» завдяки дублю Юрія Черепущака на стадіоні «Медик» у Моршині перемогла «Самбір».

ФК «Скала 1911» (Стрий) – ФСК «Самбір» 2:1
Голи: Черепущак (13; 27) – Чернецький (90+1).
«Скала 1911»: Завгородній Денис, Антонів Юрій, Герман Святослав, Каваців Ярема (Мубінов Володимир, 82), Білінський Валентин (Квецко Артем, 90+2), Мавров Назар (Михайленко Сергій, 89), Пульків Остап, Цвик Микола (Турок Святослав, 58), Равліковський Любомир (Коблянський Олег, 71), Павлів Олег (Павлучкович Віталій, 86), Черепущак Юрій (Щурко Віталій, 78)
«Самбір»: Харченко Дмитро, Луців Олег, Миськів Владислав (Труш Андрій, 86), Матвейчук Валентин, Куртяк Богдан, Криворучишак Дмитро (Колодій Іван, 46), Дрига Максим, Попиль Володимир, Хобта Богдан (Смажелюк Артем, 71), Сологуб Степан, Пасічник Василь (Чернецький Віталій, 89)
На 13-ій хвилині гри після розіграшу штрафного Юрій Черепущак отримав передачу від Яреми Каваціва й із меж штрафної площі спрямував м'яч у сітку воріт – 1:0. У середині першого тайму він обіграв суперників в їхніх володіннях й оформив дубль, забивши свій 6-ий гол у цьому чемпіонаті – 2:0.

Уже в компенсований до другої половини зустрічі час Віталій Чернецький красивим дальнім ударом скоротив відставання в рахунку до мінімуму – 2:1.