8-ий тур Прем'єр-ліги Львівщини онлайн

13.06.2021 16:00

У режимі онлайн стежимо за перипетіями в поєдинках восьмого ігрового дня чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області серед дорослих команд сезону 2021-го року.

«Темп» (Відники/Зубра) – «Фенікс» (Підмонастир) 1:3
Матч розпочався.

У дебюті зустрічі гості вийшли вперед: Роман Гнатів ногою замкнув простріл партнера, забивши свій 3-ій гол у цьому чемпіонаті – 0:1.

Згодом господарі відновили рівновагу: Володимир Скотаренко забив головою 1:1.

На 30-ій хвилині досвідчений нападник "Фенікса" Максим Фещук реалізував вихід один на один із голкіпером 1:2. Це вже 9-ий гол Максима в цьому чемпіонаті.

1:3 – в компенсований час масну крапку поставив Андрій Гриб, вийшовши на рандеву з воротарем.

Лунає фінальний свисток. !Фенікси" продовжили свій переможний політ.
«Корміл» (Давидів) – МФК «Галичина» (Дрогобич) 1:2

0:1 – на стартових хвилинах забив гравець "Галичини" Володимир Сурник.

1:1 – невдовзі Остап Брода зрівняв рахунок, забивши свій перший гол у цьому чемпіонаті.

Команда з Дрогобича забила, однак рахунок не змінився – арбітр зафіксував положення поза грою у гравця дрогобицького колективу.

Перед свистком на перерву дрогобичани знову забили, але знову офсайд!

1:2 – у другому таймі футболіст "Галичини" Олександр Горбей влучно пробив у дальній кут воріт.

Матч завершено.
ФК «Куликів» – ДЮШ ФК «Львів» 3:1
Поєдинок розпочався.

На 15-ій хвилині гри Павло Малецький влучно пробив у дальній кут воріт "Куликова" 0:1.

У дебюті другого тайму Віталій Патуляк зрівняв рахунок, забивши свій 4-ий гол у цьому чемпіонаті 1:1.

2:1 Олег Мізерник удало зіграв на добиванні після дальгього удару Патуляка.

3:1 – на 73-ій хвилині Іван Дикий потужно пробив під поперечину.