«Білки» вибули з плей-оф чемпіонату аматорів

13.06.2021 18:11

У матчі-відповіді чвертьфіналу чемпіонату України серед аматорських команд сезону-2020/2021 футболісти «Юності» з Верхньої та Нижньої Білок зіграли внічию з лебединським «ЛНЗ» із Черкаської області, який за підсумком двоматчевого протистояння здобув путівку у півфінал.

«Юність» (Верхня/Нижня Білка) – «ЛНЗ» (Лебедин) 1:1
Голи: Панасюк (20) – Сторчоус (43).
«Юність»: Жук Андрій, Грось Остап, Білий Роман, Гаврушко Іван, Богданов Микола, Теплий Віталій-Дмитро, Гордійчук Павло (Занько Максим, 75), Равлик Віталій (Шарабура Микита, 80), Іванченко Богдан, Набізада Омар (Войтович Володимир, 62), Панасюк Олег
Головний тренер: Богдан Костик.
«ЛНЗ»: Панченко Євгеній, Насонов Олександр, Сафонов Олександр, Калугін Михайло, Норенков Денис, Євдокимов Антон, Сторчоус Андрій (Долінський Денис, 87), Бобко Іван, Кошелюк Дмитро (Процишин Арсеній, 90), Замуренко Павло, Пучковський Тарас (Клюс Анатолій, 85)
Головний тренер: Юрій Бакалов.
У першій чвертьфінальній зустрічі між цими командами перемогу з рахунком 2:0 відсвяткували хлопці з Лебедина, тож футболістам «Юності» обов'язково потрібно було щонайменше двічі забивати й перемагати в матчі-відповіді. Підопічні Богдана Костика жваво розпочали поєдинок і на 20-ій хвилині вийшли вперед: Олег Панасюк ударом головою замкнув передачу Богдана Іванченка з правого флангу – 1:0.

Під завісу першого тайму лебединці ускладнили завдання «білкам» у боротьбі за путівку у півфінал аматорської першості: Андрій Сторчоус підставив ногу під простріл партнера з лівого краю футбольного поля – 1:1. За такого розвитку подій «хвостаті» мусили ще тричі розписатися у воротах суперника. Однак більше забитих м'ячів уболівальники не побачили.

Отож, у півфіналі зіграє «ЛНЗ». А «Юність» зосереджується на виступах у Прем'єр-лізі Львівщини і підготовці до наступного сезону в чемпіонаті України серед аматорів.